פרסומת
דלג

שיתף בפייסבוק תמונה של ביבי במדי נאצים ולא יואשם

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: עומר כרמון ● 9/3/2018 16:30 ● ערב ערב 2853
נסגר תיק החקירה שנפתח כנגד אורן סמיקון, תושב אילת, לאחר ששיתף בפייסבוק תמונות של ראש הממשלה, מפכ"ל המשטרה ופרקליט המדינה לבושים בבגדי נאצים ● התיק כנגד סמיקון, שנחשד בפגיעה בפרטיות ובפרסום הסתה לגזענות, נסגר מחוסר ראיות
שיתף בפייסבוק תמונה של ביבי במדי נאצים ולא יואשם
"אני איש של מחאה. סמיקון"

בחודש נובמבר שנה שעברה התדפקה המשטרה על דלת ביתו של אורן סמיקון מאילת. השעה היתה 2:30. החשד: סמיקון שיתף בעמוד הפייסבוק שלו תמונה של ראש הממשלה, מפכ"ל המשטר ופרקליט המדינה כשהם לבושים במדים נאציים. סמיקון הובא לתחנת המשטרה ובבוקר כבר הובא לבית המשפט בבקשת הארכת מעצר ל-48 שעות, כשנציג המשטרה טוען לעילות של פרסום והסתה. 
במהלך הדיון אמר נציג המשטרה: "בעצם השיתוף שלו זה הפצה כשלעצמה והשיתוף שלו זה הזדהות למה שיש בתמונות".


סמיקון  לא הכחיש כי שיתף את הפוסט ואמר: "אני איש מחאה. אני לא התכוונתי לפגוע, אני סך הכל שיתפתי ולא שמתי לב מה עשיתי. אני מנסה ליצור חוקה שתגרום ל-120 חברי כנסת לא לשקר. אני אנטי אלימות. אני בסך הכל זה נפל לי בעין ואני שיתפתי במהירות. אנו לא יכולים ליפול בדבר כזה מטומטם ואידיוטי." גם נציג המשטרה טען במקרה זה כי הוא רק הפיץ את התצלומים והוסיף שהם מנסים לרדת לשורש העניין.  בעבר כבר נעצר סמיקון בעקבות תלונה של ראש העירייה מאיר יצחק הלוי ובנו על כי שיתף בפייסבוק תמונה שלהם בה הם מופיעים כשהם מנוקרי עיניים.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש