פרסומת
דלג

כ80 אלף נוסעים צפויים להגיע לאילת בקווי אגד החדשים שיפעלו בחודשי הקיץ

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 1/8/2018 19:44 ● ערב ערב 2874
ב'אגד' צופים כי כמות הנוסעים לאילת בתחבורה ציבורית תגדל השנה ב33% ותגיע לשיא של 80,000 נוסעים ● לאור כך החליטה החברה לתגבר את הקווים אותם היא מפעילה לעיר מכרמיאל, עפולה ואשדוד ● קווים ישירים לאילת יוצאים כיום מ-13 ערים ברחבי הארץ
 כ80 אלף נוסעים צפויים להגיע לאילת בקווי אגד החדשים שיפעלו בחודשי הקיץ

ב-30 ביוני החלה חברת 'אגד' בהפעלת קווים חדשים לאילת. הקווים פועלים במסגרת חודשי הקיץ בלבד על מנת לתגבר ולהקל על קהל הנוסעים המבקשים להגיע לאילת מאזורים שונים בארץ. קווים ישירים לאילת יוצאים כיום מ- 13 ערים ברחבי הארץ בהם: תל-אביב, ירושלים, חיפה, כרמיאל, חדרה, נתניה, עפולה, באר שבע, אשדוד, צומת רעננה, ראשון לציון, נס ציונה ורחובות.
אלפי בני נוער פוקדים את העיר אילת בחודשי הקיץ והערכה של 'אגד' היא, כי כ-80 אלף נוסעים ישתמשו בשירותי התחבורה הציבורית על מנת להגיע לעיר אילת. בשנה שעברה הסיע 'אגד' למעלה מ- 60,000 איש בקווי אילת בחודשיים של חופשת הקיץ והשנה, מעריכים שם, כי מספר הנוסעים צפוי לגדול באופן ניכר.
בחלק מהקווים תורחב הפעילות וכך לדוגמה בקו כרמיאל אילת תתווסף נסיעה חדשה בימי א' בשעה 07:00 בבוקר; בקו 992 מעפולה לאילת תתווסף נסיעה חדשה בימי א' בשעה 08:30; ובקו מאילת לאשדוד תתווסף נסיעה חדשה בימי א' בשעה 17:00.


רון רטנר, דובר אגד מסר: "'אגד' נערך להרחבת השירות בקווי אילת כדי לתת מענה מיטבי בתקופה המהווה שיא בביקושים לנסיעות ארוכות. לדבריו הצפי של אגד הוא שכ-80 אלף בני נוער ומשפחות ייסעו בקיץ הקרוב עם 'אגד' לאילת ועל כן מומלץ לציבור הרחב לרכוש מראש כרטיסים לקווי אילת ולהבטיח מקום שמור. הרכישה קלה ונוחה ומתבצעת באמצעות אפליקציית 'אגד' או באתר האינטרנט". 
בפרסום של 'אגד' נכתב כי ניתן להזמין כרטיסי נסיעה לאילת החל משבועיים ועד לשעתיים ממועד הנסיעה באמצעות האתר, האפליקציה או מרכז שרות הלקוחות 2800*. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש