פרסומת
דלג

המשטרה עצרה לחקירה תושב אילת החשוד כבעלים של כלבי הרוטוויילר הרצחניים

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 4/1/2019 13:55 ● ערב ערב 2896
שני כלבים מסוג רוטוויילר תקפו ביום חמישי לפני כשבועיים בפארק סמוך לכיכר העפרונות, התוצאה: כלבה אחת מתה מפציעה וכלב שני נאבק על חייו לאחר ניתוח בקנה הנשימה ואישה הרה שננשכה בידה ● השבוע אישרה המשטרה: "נחקר חשוד, אך הכלבים לא נמצאו בביתו וקיים חשש כי הבריח אותם בשל הפרסום"
המשטרה עצרה לחקירה תושב אילת החשוד כבעלים של כלבי הרוטוויילר הרצחניים
הכלבים התוקפים מעל גופתה של פיצי הפצועה

בשעות הערב המוקדמות ביום חמישי שעבר יצאה דניאל גרבק הנמצאת בהיריון, לטיול עם הכלב פיצי מסוג פודל ננסי שבבעלותה. כשביקשה לעלות לביתה נתקלה סמוך לכיכר העפרונות בשני כלבים מסוג רוטוויילר גדול. היא עקפה את הבניין על מנת שלא להיתקל בהם מכיוון שהיו משוחררים וללא רסן וללא בעליהם. כאשר התקרבה לבניין, קפץ אחד הכלבים לעברם ותפס את פיצי בעורף עם השיניים וניער אותו לכל הכיוונים. דניאל ניסתה למשוך את הרצועה שהייתה מחוברת לפיצי,  על מנת לשחרר אותו מהשיניים ואז הכלב זרק את פיצי לרצפה והכלבים קפצו עליה ונשכו אותה ביד. "הם היו עם מבט של רצח בעיניים וכל הזמן גרגרו וחשפו שיניים", סיפרה דניאל גרבק. פיצי נלקח על ידי שכנים לווטרינר וחייו ניצלו לאחר שעבר ניתוח בקנה הנשימה. 
במקביל פונתה דניאל לבית החולים, "מכיוון שמהלחץ החלו אצלה צירים וגם כדי לבדוק את הנשיכה". בזמן הזה הסתבר כי הכלבים תקפו פעם נוספת באותו אזור, הפעם היתה הקורבן סבתא שיצאה עם הכלבה של הנכד שלה לסיבוב צרכים. הכלבים התנפלו על הכלבה והסבתא רצה הביתה ואמרה לנכד שלה שירד למטה כי תוקפים את הכלבה. הנכד הגיע למרפאה עם הכלבה כשהוא ללא נעליים ולגופו מכנס קצר בלבד כשהוא מחזיק את הכלבה שהייתה מכוסה בדם, אך הכלבה לא שרדה.


השבוע אישרה המשטרה כי "נחקר חשוד, שהמשטרה חושדת שהכלבים שייכים לו. בביתו לא נמצאו כלבים. יכול להיות שהפרסום ברשת גרם לו להבריח את הכלבים".  


חדשות אילת - ערב ערב באילת