פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 6/2/2019 08:53 ● ערב ערב 2901
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

לאחר לא מעט ציפייה ובקשות מצד הקהל, התקיימה בחוף הניין ביץ' מסיבת אייטיז מבית היוצר של אריה זנטי מפיק ליין 'חמישי זה שמונים'. קצת מעל ל- 200 איש פיזזו ברחבה לצלילי המוזיקה שניגן די ג'יי ליאון או די ג'יי נמרוד לחלק מכם. כבר למחרת התחילו לשאול עוד ועוד אילתים מתי תתקיים המסיבה הבאה. נספר לכם שעדכונים לגבי המסיבות ניתן למצוא בדף הפייסבוק של מפיק הליין אריה זנטי ושווה מאוד לעקוב אחריו.

 

 

הזמר סטפן הגיע להופעה חיה, אחת מני רבות שכבר הייתה לו, במועדון הקרייזי אלפנט. כמו תמיד ההופעה משלהבת, מרימה גבוה ובשיאה נתן צ'אנס לרקדנים בפוטנציה לעלות על הבמה ולהפגין את כישורי ריקוד ההיפ הופ שלהם.

 

 

הרבה זמן שלא הזכרנו את איש העסקים אושרי גבאי כאן במדור, אבל עכשיו לרגל יום הולדתו הגיע הזמן. כמיטב המסורת של שנים עברו, חגג אושרי גבאי הבעלים של השאטו את יום הולדתו. אמנם בלי פלייארים ואמן אורח כפי שהוא נהג לעשות אז לפני כמה שנים, אבל בהחלט עם הרבה מאוד שמח, עלייה על הבר, שאטים חינם לכולם, מפיות באוויר, כמו גם ולא פחות חשוב גם הוורדים של ענת מישורי שהועפו לעבר כולם.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש