פרסומת
דלג

התחמקו מהקרקעית

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/2/2019 12:08 ● מה נשמע 586
ניצחון חשוב שני לקבוצת הבוגרים של בני אילת, הפעם מול מעלה אדומים העלה את הקבוצה למקום ה – 11 והרחיק אותה מקום אחד מהתחתית
התחמקו מהקרקעית
ניצחו כמו גדולים. ילדים א’

מאת: יהב אלון - דובר אגודת בני אילת

בסוף השבוע האחרון התארחה הקבוצה הבוגרת של בני אילת במגרשה של בית"ר עירוני מעלה אדומים "למשחק על שש נקודות", כפי שהוגדר במועדון. בשל חשיבות המשחק לנו השחקנים בערב שלפני, ביוזמת הצוות המקצועי והשחקנים בירושלים, בכדי לערוך אימון מסכם במגרש המארחים ולהגיע רעננים למשחק.
על המגרש התוצאות נראו בבירור. אילת נראתה חדה יותר ואף הגיעה ליותר מצבים. בדקה ה-41, אילת ממשה את יתרונה על המגרש ועלתה ליתרון 1-0 עליו חתם דניאל אלמליח החלוץ המצוין של הקבוצה.
במחצית השנייה המארחים חזרו למשחק והגיעו למצבים. המחצית התבטאה בעיקר בהמון אמוציות משני הצדדים, כשהמארחים נותרו בעשרה שחקנים בדקה ה-71 לאחר שאחד משחקני הקבוצה המארחת ראה את הכרטיס האדום. 
הייתה זאת אילת שהשוותה את מניין השחקנים לאחר צהוב שני שנשלף לעברו של זוהר שיפמן מתואס. 
עמוק בתוספת הזמן מעלה אדומים נותרת עם תשעה שחקנים, צהוב שני לעמית אברהם, המון תסכול אצל המארחים, שלא מצליחים לחלץ נקודה בבית. ראויה לציון עבודה טובה בין הקורות של מג'די חלאילה, שמשאירה את הנקודות אצל האילתים, שבזכות הניצחון השני ברציפות עולה למקום ה-11 על חשבונה של מעלה אדומים.
בשישי הקרוב תארח אילת את מכבי עירוני שדרות (שעה 13:15 לגונה). בסיבוב הקודם הובסה אילת 7-0 ותרצה מאוד לתקן את התוצאה, לנצח משחק שלישי ברציפות ולחזור למרכז הטבלה. הצוות המקצועי בראשותו של יניב כהן כבר החל בעבודת ההכנה, צפוי משחק מעניין.

 

טורניר הידידות של קבוצות הילדים


ילדים א' וילדים ב' ארחו בסופ"ש האחרון את קבוצות גיל גול מכפר סבא ואת  הכוח רמת גן, הילדים המוכשרים של המועדון האילתי, גברו על הקבוצות האורחות ותחת סדר מופתי ומשחקים במזג אוויר נעים, ניצחו הילדים וזכו בגביע הידידות.


תאמר נופי מנהל מקצועי בהשתלמות בברצלונה


בשבוע האחרון יצא מנהלה המקצועי של האגודה להשתלמות מאמנים מקצועית, שמוציא איגוד המאמנים של ההתאחדות לכדורגל מדי שנה. נופי ביחד עם 10 מאמנים זכו בהגרלה שנערכה טרם הנסיעה, אליהם חברו חמישה חברים מהנהלת האיגוד. ההשתלמות כללה ארבעה ימים במחלקת הנוער של אספניול וברצלונה, הרצאות ממנהליהן המקצועיים של הקבוצות, צפייה באימונים, סיורים במתחמי המגרשים והאקדמיות והסברים על שיטות העבודה שלהן. גולת הכותרת הייתה אירוח במשחקן של ברצלונה וולנסיה. מטרת ההשתלמות היא התנסות ולמידת דברים חדשים, סיכם נופי את הנסיעה, בכדורגל תמיד יש מה ללמוד ובטח להביא דברים חדשים לאגודת בני אילת, דברים שישפרו וישדרגו את המחלקות.

 

יתר תוצאות מחלקת הנוער


ילדים ב'1 הפסידו 3-1 למועדון ספורט באר שבע
ילדים ב'2 סיימו בתיקו 1-1 מול מכבי קריית גת 
נערים ג' ניצחון 3-1 את אשקלון
נוער הפסידו 3-0 מול חולון

 

ישרוטל למען בני אילת


בשבוע שעבר אישרה הנהלת "ישרוטל"  תמיכה כספית בסך 12,500 ₪, לטובת מלגות לילדים שידם אינה משגת, למען השתתפות בחוג כדורגל בבני אילת. 
 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש