פרסומת
דלג

מיס ביקיני מכה שנית

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 15/5/2019 12:11 ● מה נשמע 600
חודש בלבד אחרי שזכתה במקום הראשון בתחרות 'מיס ביקיני' הראשונה שלה, קטפה השבוע יובל מור יוסף (25) מאילת לא רק את המקום הראשון בקטגוריית 'מיס ביקיני' בתחרות 'טבעית' ארצית, אלא גם הגדילה לעשות כשזכתה בקטגוריית אלופת האלופות ● אז מה הפלא שבין חזה עוף, לברוקולי, ביצים קשות וטונה היא ממשיכה לכוון רחוק- הכי רחוק
מיס ביקיני מכה שנית
“כשאוהבים את מה שעושים, כלום לא קשה”

עד לפני חודש יובל מור יוסף, אילתית מכף רגל ועד ראש, מדריכת  כושר, בעלת סטודיו YUVALFITNESS לא ידעה להעריך את הגוף שטיפחה על כל חיטוביה. אלא שאז בתחרות 'מיס ביקיני' הארצית, הראשונה בה השתתפה, היא קטפה את המקום הראשון, ורק אז התחילה להבין שאולי ארבע שעות אימונים ביום, תזונה מחייבת והרבה גנטיקה מוצלחת מהבית (תודה לאבא שעסק בצעירותו בכדורגל ולאמא האצנית), יצרו אצלה תוך חצי שנה של הקפדת יתר את מה שצריך בדרך להצלחה בתחום.
השבוע באותו אולם בתל אביב, השתתפה יובל בתחרות נוספת, הפעם תחרות המוגדרת כ'טבעית' של אירגון W.N.B.F "בתחרות הזו יכולים להשתתף רק מי שלא משתמשים בחומרים וסטרואידים", היא מסבירה ומבהירה את חומרת העניין: "הם עושים לך בדיקת סמים לפני התחרות ורגע אחרי הזכייה, עוד לפני שאת מדברת עם מישהו, הם לוקחים אותך לבדיקה נוספת". אולי זו הייתה הסיבה שהפעם לא הייתה התחרות רבת משתתפים, ועדיין, כל המתחרים בה היו חטובים ונקיים במיוחד. "זה היה יפה לגלות כאלו שנראים חטובים מאוד ואת עלולה לטעות ולחשוב שהם משתמשים בחומרים שהם למעשה נקיים וטבעיים לגמרי", היא אומרת.
את עצמך השתמשת פעם בחומרים כאלו? אני תוהה ויובל ממהרת לשלול ואומרת: "אני אפילו לא מכירה את השמות. אף פעם לא הצלחתי להבין למה צריך להרעיל את הגוף כדי להתאמן ולהצליח. לשמחתי יש לי את הגנטיקה המתאימה מההורים שלי ויחד עם עבודה באמת קשה ומאומצת, בשילוב עם תזונה בלתי מתפשרת, אני מצליחה להגיע לתוצאות מבלי להיזדקק לעזרה שאינה טבעית. אין לי גם כל רצון לגדול יתר על המידה. טוב לי עם החיטובים שלי ועם הגוף אותו השגתי ואותו אני מציגה בתחרויות".

 

מכוונת רחוק. יובל מור יוסף

 

אלופת האלופות


גם בתחרות הנוכחית סיימה יובל ראשונה בקטגוריית 'מיס ביקיני', אלא שהפעם היא העפילה לקטגוריית אלופת האלופות, שם גברה על שתי יריבותיה שגם הן סיימו ראשונות בקטגוריות שלהן וזכתה בטייטל המבטיח- 'אלופת האלופות'. כמי שרק לפני חודש הבינה בכלל שהגוף שלה יכול להקנות לה זכיות, הטייטל הזה הגיע ליובל בהפתעה גמורה. "הייתי צריכה ארבעה ימים כדי לעכל ולהבין", היא מודה, להבין גם את הזכייה בכרטיס טיסה והשתתפות באליפות העולם בפיתוח גוף לנשים בחודש נובמבר בניו יורק. אבל עד אז עוד צפויות לה שתי תחרויות- ברביעי הקרוב תחרות של האיגוד השלישי בעולם NAP ושבועיים אחר כך תחרות מיס עולם בוורשה שבפולין.
 רק לאחר רצף התחרויות הזה, תוכל יובל סוף סוף לנוח, להקל קצת ממשטר התזונה והאימונים לפרק זמן קצר לאחריו תתחיל מיד בהכנות לקראת האליפות העולמית בניו יורק.

איך עומדים בעומסים האלו, בהתחשב בעובדה שבכל יום את מתאמנת ארבע שעות ואוכלת בעיקר חלבונים?
"האמת היא שהכל בראש. אני כל כך בתוך זה וכל כך רוצה שכלום לא מפריע ולא קשה לי. המזל הוא שאחרי תחרות יש לך כמה שעות בהן מותר לך 'לחטוא' באוכל, ואז אני מרשה לעצמי להשלים את כל החסרים, המתוקים והשטויות שהתגעגעתי אליהם. אבל רגע אחר כך חוזרים מיד למשטר הנחוץ בדרך להצלחה. כשאת נהנית ממשהו ואני נהנית מאוד מהתחום הזה ומהתחרויות שגיליתי עכשיו, שום דבר לא קשה בדרך". 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש