פרסומת
דלג

משרד הבריאות: חשיפה אפשרית לחולת חצבת במצפה התת ימי

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 14/6/2019 10:02 ● ערב ערב 2919
משרד הבריאות קוראים לכל מי שביקר ביום שבת ה-1 ביוני בין השעות 13:30-10:30 במצפה התת ימי באילת, להגיע לקבל חיסון לאחר שהתגלה כי אישה חולת חצבת ביקרה במקום בשעות אלו
משרד הבריאות: חשיפה אפשרית לחולת חצבת במצפה התת ימי

משרד הבריאות מבקש להודיע לציבור הרחב  על חשיפה לחולה חצבת במצפה תת הימי  באילת בתאריך 01.06.19   בין השעות 10:30 - 13:30. במשרד מבקשים כי: "המבקרים ששהו במקום סביב השעות שפורטו אשר נולדו משנת 1957 ואילך ואינם מחוסנים בשתי מנות נגד חצבת,  מתבקשים לפנות בהקדם ובתוך 6 ימים מהחשיפה ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריהם או למוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון".


עוד מבקשים במשרד הבריאות מהמבקרים ששהו במקום הנ"ל, וסובלים מחום ואחד או יותר מסימנים הבאים: שיעול, נזלת, דלקת עיניים, פריחה, להימנע מלהגיע למקומות ציבוריים (עבודה, בתי תפילה, קניונים, מסעדות, תחבורה ציבורית), לאירועים רבי משתתפים או לכל מסגרת ציבורית נוספת, על מנת למנוע הדבקה של סביבתם. במשרד מדגישים כי: "מי שסובל מתסמינים ונזקק לבדיקה רפואית, חייב לפנות למרפאה או לכל מוסד רפואי אחר בתיאום מראש או לחילופין, להודיע מידית לצוות בהגעה למוסד הרפואי". במשרד מדגישים כי  "הופעת הסימנים היא תוך 21 ימים מיום החשיפה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש