פרסומת
דלג

מותג שיאומי מגיע לאילת

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: אילוסטרציה ● 14/6/2019 10:10 ● ערב ערב 2919
אחרי הקריון בחיפה ודיזינגוף סנטר בתל אביב, תפתח קבוצת המילטון יבואנית שיאומי בישראל, את החנות הגדולה בארץ בקניון מול הים ● לקראת הפתיחה צפויים מבצעים משמעותיים
מותג שיאומי מגיע לאילת

מותג הגאדג'טים, הסלולר והטכנולוגיה הבינלאומי – שאומי יפתח באילת בשבוע הבא חנות קונספט בקניון מול הים. שיאומי מייצרת שואבי אבק, טלוויזיות, סלולריים, מצלמות, קורקינטים חשמליים ומגוון גדול של אביזרים חכמים. כל המחירים באילת יהיו כמובן ללא מע"מ. 
החנות תמוקם בקומה השניה של קניון מול הים במקום החנות 'בלאק אנד ווייט', ובסמיכות לחנות סליו. לאחרונה נכנסה שיאומי לישראל הן בחנות שנפתחה בקריון ולפני פחות משנה פתחה את חנות הדגל שלה בדיזינגוף סנטר בתל אביב. החברה הציעה במועד הפתיחה מבצעים משמעותיים שגרמו להיווצרותם של תורי ענק מחוץ לחנות החדשה. החנות החדשה במול הים תשתרע על שטח של 135 מ"ר והיא תהיה הסניף הגדול ביותר של החברה בישראל כיום. בחנות הושקעו מיליון וחצי שקלים וניתן לראות ממנה גם את נוף המפרץ. 
אייל אהרוני, מנהל המוצר והחניות של המותג בישראל אמר: "אנחנו מצפים שזו תהיה החנות עם המכר הכי גבוה. זאת כי מדובר בסניף דגל של רשת חנויות הקונספט, שנמצאת בתהליך הקמה, וכן בזכות העובדה שהמחירים מוצעים ללא מע"מ, נוסף על המחירים האטרקטיביים שמוצעים באופן שוטף. גם בחנות זו נציע מגוון רחב של מוצרים, שבכולם ניתן להתנסות בחנות".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש