פרסומת
דלג

ניסו לסחוט ותקפו את הבוס

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/10/2019 18:09 ● ערב ערב 2936
זוג שחש כי מעסיקם מנצל אותם לאחר שלטענתם לא שילם את מלוא שכרם במשך שנים, ניסו לסחוט אותו באיומים ● השניים הובאו להארכת מעצרם באשמת סחיטה ואיומים וגרימת חבלה של ממש ● מעצרם הוארך
ניסו לסחוט ותקפו את הבוס

על פי פרוטוקול בית המשפט, לפני כשבועיים בשעות הלילה, יצרו בני הזוג המועסקים בעבודות ניקיון קשר עם מעסיקם. בטרם המפגש, כך על פי החשד, הצטיידו בלבנה עטופה בסמרטוטים, בסכין ובסלוטייפ. האישה קבעה עם המעסיק כי יפגשו בכביש עוקף אילת. השניים הגיעו לנקודת המפגש, והאישה התיישבה ברכבו של המעסיק ודרשה כי יעביר את הכסף שלדעתה הוא חייב להם. לפתע, תקף הבעל את המעסיק עם לבנה. האישה החלה לצעוק וירדה מהרכב. מעסיקם לא הבין מה קורה ושאל את הבעל: "מה אתה עושה"? וזה בתגובה החל לתקוף אותו שוב. הבוס הצליח לעלות לרכב וברח מהמקום. בטיעונים להארכת המעצר טענה התובעת המשטרתית כי בני הזוג ניסו בטרם המפגש לרכוש אמוניה בסופרפארם על מנת לעלף את הבוס אך ללא הצלחה.  סנגוריהם של הנאשמים עו"ד אייל לביא ועו"ד אסף לוי טענו כי מדובר באנשים ששניהם בעלי נכות הסובלים ממחלות ולכן לא יכלו לתקוף את הבוס שהינו איש גדול וחזק. הסנגור ביקש כי יבוצע תסקיר מטעם הפסיכיאטר המחוזי בשאלת כשירותו של המשיב למעצר. עוד טענו הסנגורים כי האישה לא ידעה על כוונות בעלה ואף ברחה מהרכב בשל פחדה. הסנגוריה הפנתה את בית המשפט לדוח שנכתב לאחר שחרור המעסיק מחדר המיון: "לא מדובר בחבלה של ממש היות והבוס שוחרר כעבור 38 דקות ונמצא כי יש לו שפשופים באוזן". 

השופטת ליאורה אדלשטיין פסקה כי:  "מתמונות שהוגשו בתיק ניכר שיש טיפות דם על השלדה. נמצא כי למתלונן שפשוף מעל האפרכסת". השופטת התייחסה לכך שהחשודים הגיעו מצוידים בסכין: "באשר לסכין אפילו המשיב לא טען שסכין זאת הובאה למטרה כשרה, אף טען כי הסכין יועדה לחתוך את נייר הדבק". לגבי האישה קבעה השופטת כי ידעה על הכוונה לפגוע בבוס. מעצרם של השניים הוארך. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש