פרסומת
דלג

הזמר הטוניסאי צעק באילת: ביבי! ביבי!

מאת: עומר כרמון ● ● ערב ערב 2458
הזמר מוחסין שריף נאלץ להסתתר במולדתו, לאחר שתייר ישראלי נלהב העלה לרשת האינטרנט קטע מהופעתו באילת. בסרטון נראה הזמר צועק: 'יחי ביבי נתניהו', ועכשיו הוא נאלץ להתמודד עם חקירות משטרתיות ואיומים על חייו

ב'טוניסיאדות' הקרובות נאלץ להסתפק בזמרים ישראלים. תייר נלהב שהעלה לרשת האינטרנט סרטון מהופעתו באילת של הזמר הטוניסאי מוחסין שריף הביא לסערה אדירה בעולם הערבי. הזמר האומלל נאלץ לבטל את כל הופעותיו. פוליטיקאים ואמנים קוראים לשלול את אזרחותו ואף הוגשה נגדו תלונה במשטרה.חלק גדול מהזעם המופנה כלפי שריף, נובע מכך שבמהלך ההופעה באילת הוא התלהב, לטעמם, קצת יותר מדי. לאחר שקרא: "יחי זיין אל-עבדין בן עלי (נשיא תוניסיה)". הוא שלהב את נופשי ה'טוניסיאדה' כשהוסיף: "יחי ביבי נתניהו. ביבי! ביבי!". הקהל הישראלי יצא מגדרו ורקד על שולחנות. אולם בעולם הערבי רואים בשריף כבוגד. ברשת 'פייסבוק' הוקמה קבוצה מיוחדת הנקראת: "שונאים את מוחסין שריף". דמותו מוצגת שם כהיטלר או כחזיר, ויש אפילו הקוראים להורגו.

עו"ד אייל אורטל, מייסד אתר האינטרנט של יהודי טוניסיה, 'עמית': אמר ל'ערב ערב', כי הוא מופתע מגלי השנאה נגד הזמר. "טוניס היא בדרך כלל מדינה מתונה יותר", הוא טוען. בסרטון הווידיאו מעורר הסערה תוכלו לצפות באתר האינטרנט של 'ערב ערב'.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש