פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 15/2/2011 22:44 ● ערב ערב 2485
אפטר שוק

תמונת כתבה


שגיא נהרי, האיש והמיקרופון, האריה השואג בשבילכם וזה ששולח את המדור אחרי כל בילוי ב'גהה' לקחת כמה כדורי אקמול כדי לישון טוב, החליט אחרי החופשה שלו בתאילנד, למתג את עצמו עוד יותר ואת הקשר שלו למה שהוא מזוהה איתו הכי הרבה בעולם. המיקרופון. שגיא החליט להיות מקורי ומיוחד ולקעקע על זרועו מיקרופון – הסמל המסחרי שלו. אין ספק- מותג שכולם אוהבים לאהוב. אגב שגיא, זה הזמן בדיוק לאחל לו מזל טוב כי ממש היום (חמישי), הוא יחגוג יום הולדת בהפקת ענק שתתקיים ב'גהה'.

תמונת כתבה


מזל טוב ל'שאטו' בר מסעדה, שחגג במוצאי שבת האחרונה את יום ההולדת מספר ארבע. מאות אילתים ואורחים מהצפון, ביניהם גם הסטנדאפיסט נדב אבוקסיס, הגיעו לחגוג יחד עם אושרי גבאי, דנה מונסונגו וצוות ה'שאטו' את האירוע שבמהלכו עלה להופיע הכוכב העולה – הזמר נאור אורמיה מבית סוכנות 'רוברטו'.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


חודש שלם לא היינו כאן. נפשנו בתאילנד, מילאנו מצברים וחזרנו עמוסי חוויות היישר להדחה של דנה רון בדיוק כמו שהמדור רצה וקיווה. כמו בכל פעם, גם השנה מילאו את חופי תאילנד אלפי ישראלים, וביניהם גם עשרות אילתים אותם פגשנו במקום. בין האילתים שנפשו שם היו אנוכי המדור, היחצן אלדר אמויאל, האריה השואג שגיא נהרי, ליאת אזולאי, לימור אהרוני ממלון 'דן', שלומי פרץ ממספרת 'צנזורה', הברמן ניסים עקיבא, שרון מויאל האישה והפרחים יחד עם ילדיה, דותן ואיציק מחוף 'ממן'. בנוסף, יצא לנו לפגוש במקום ולבלות גם עם קורל יוסף, מי שהייתה ברמנית עד לפני כמה חודשים באילת. האמת שגם מדור שלם לא היה מספיק לנו כדי לתאר את החוויות והמעללים של האילתים במקום, ולכן תסתפקו לבינתיים במעט תמונות שנפרסם כאן, ואתם מוזמנים להיכנס לכרטיסים האישיים ב'פייסבוק' ולצפות בתמונות ובסרטונים.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


סוף שבוע עמוס בכוכבים עבר על אילת. פסטיבל האמנים ופסטיבל הנשים שהתקיימו בסוף השבוע באילת הורידו לכאן לא מעט סלבס וזמרים מהז'אנר הים התיכוני. ב'פנטגון' אירח מתן אזולאי בליל שישי את מודחי 'האח הגדול' – יגאל וצמד התאומות רינת ושירן, אותם גם פגשנו במהלך הופעתם של קובי פרץ ומושיק עפיה במלון 'הנסיכה'. מי שעוד נכח בהופעה הזו הוא האילתי לשעבר והרווק הכי מוכר במדינה בימים אלו, אבירם בן שושן, הארוס לשעבר של ליהיא מתוכנית 'האח הגדול'. עוד הגיעו לאילת גם הזמר רגב הוד, בליין קבוע במקומות הבילוי בעיר אותו פגשנו מבלה במועדון ה'פנטגון' וב'גהה', הזמרים ליאור נרקיס, משה פרץ, נאור אורמיה, הסטנדאפיסטים שלום אסייג וצחי חזן והשחקן שלומי קוריאט, הלא הוא אבי הטחול מ'הבורר' אותם פגשנו ב'פנטגון', ואלו יותר משמחו להצטלם עם המעריצים הרבים שחיכו להם.

תמונת כתבה


אלה התמונות שהצלחנו לצלם בווילה היוקרתית של 'פארק אבניו', שם התארחו כל המי ומי שהגיעו לאילת בסוף השבוע. בין המשתתפים: נתן בשבקין, בנות 'היפה והחנון', הזמר עידן יניב, דנה רחמימוב מ'האח הגדול' עם גיליון של 'ערב ערב' ביד ולא מעט אילתים מקושרים. את הגלריה המלאה תוכלו לראות בפרופיל האישי של צלמנו יואל מור ב'פייסבוק'.
?

תמונת כתבה


הברמן יותם הרשקוביץ מה-JOYA או כפי שהוא מכונה נסיך ה- JOYA ארז את עצמו לפני כשבועיים ועזב את אילת במסיבה רוויית דמעות שבהמלכה הופיע הזמר דניאל בן חיים. גם מיקו אלקלעי, מנהל הבר של ה-JOYA חגג השבוע את מסיבת הפרידה שלו מאילת, ואת התמונות מהאירוע נביא לכם בשבוע הבא.