פרסומת
דלג

בייבי פלוס-מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 4/5/2011 11:49 ● ערב ערב 2496
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל
בייבי פלוס-מי כוכב של אמא?

תמונת כתבה


אריאל סוויסה (שמאלי), הגיע לגיל שנה. אמא מאיה ואבא אושיק חגגו לגדול מומולדת בחברת החברים הטובים. בתמונה עם האח הגדול והאוהב מתנאל.

תמונת כתבה


שירין ולאצ'י הולוק, אנשי הקרקס, חגגו יום הולדת שמח לבנם דיויד בן ה-6. במופע הקרקס הופיעה כל המשפחה להנאת האורחים והילדים. בתמונה: אבא לאצ'י, הזמרת ורדה זמיר שעשתה לילד שמח, דיויד ואחיו דניאל ואמא שירין המקסימה.

תמונת כתבה


קבלו את החברים הכי טובים ליאם דריי (ימני) ועידו רינגל בני ה -3.5. האמהות של השניים, רחלי ושיר הן חברות טובות וגם הילדים חברים טובים, עד כדי כך שממש קשה להפריד ביניהם. גם כשהם חוזרים מגן הילדים, השניים מבקשים עוד ועוד לשחק יחד. מתוקים נכון?

תמונת כתבה


אוראל אמסלם (אמצעית בלבן), הבת של אמא שילה ואבא חיים, חגגה מומולדת 8 בחגיגה ענקית בלונה פארק של קיבוץ אילות. בחגיגה הצוהלת השתתפו כל בני המשפחה והחברים הטובים מכתה ב'2 האלופה מבית הספר 'יעלים'.

תמונת כתבה


והבונבון הזה הוא לא אחר מאשר האח של אוראל, כלת יום ההולדת. המתוק עונה לשם יעקב אמסלם, הוא בן 3 ולומד בגן 'ורדית'. שימו לב איזה רציני הילד...

תמונת כתבה


עומר, גל ומירב זגורי, נקלטו רוקדים בטיילת העיר בחברת הגדולים. השלושה תלמידי כתה ד' בבית הספר 'מצפה ים', רוקדים בבקרים ריקודי עם בחברת אבי אביטן, שמרקיד את ילדי אילת בחינם. על הטיילת הם מביאים לביטוי את מה שלמדו בבית הספר. איזה כיף להם..

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש