פרסומת
דלג

גל הצתות באילת: הוקם צוות חקירה מיוחד

מאת: עומר כרמון ● 13/7/2011 22:30 ● ערב ערב 2506
ארבעה כלי רכב הוצתו השבוע. ביניהם: אופנוע משטרתי. בין כלי הרכב שהוצתו, נמצא רכבה של פעילה בקהילת 'היהודיים המשיחיים'. לטענתה, בשבועיים שקדמו להצתה, נפרץ רכבה פעמיים. כסף שהיה ברכב, לא נגנב: "אם אמצא את מי שעשה את זה, אגיד לו שאני סולחת לו. אין לי כעס כלפיו ואני מתפללת שאלוהים יברך אותו"
גל הצתות באילת: הוקם צוות חקירה מיוחדמשטרת אילת הקימה צוות חקירה מיוחד הבודק את גל הצתות הרכב השבוע בעיר. בין כלי הרכב שהוצתו נמצא גם אופנוע משטרתי. נבדק חשד כי את כל ההצתות ביצע אדם אחד. בין כלי הרכב שהוצתו, נמצא גם רכבה של פעילה בקהילת 'היהודיים המשיחיים'. לטענתה, בשבועיים שקדמו להצתה, נפרץ רכבה פעמיים. כסף שהיה ברכב, לא נגנב.

"לפני שבועיים פרצו לרכב וגנבו משם ספר של 'הברית החדשה'", סיפרה בעלת הרכב ל'ערב ערב'. "הם לא גנבו שום דבר אחר, למרות שבאוטו היו מטבעות. יומיים לאחר מכן פרצו שוב לרכב, לקחו את כל הקרמים והשמן שיזוף שהיה בו וריססו בהם את את כל האוטו. זה היה ניסיון ברור לגרימת נזק. בשני המקרים לא הגשתי תלונה במשטרה. חשבתי שזה בן אדם שמוציא את הכעס שלו על כך שהוא מצא את 'הברית החדשה' ובזה זה יסתיים. לא רציתי לעשות פרובוקציה. זה סותר את הדרך שלנו. אנחנו לא באים ממקום של שנאה וכעס. אני מאמינה באהבת חינם. אם אמצא את מי שעשה את זה, אגיד לו שני סולחת לו. אין לי כעס כלפיו ואני מתפללת שאלוהים יברך אותו. אנחנו מסכימים עם הדתיים בהרבה דברים: אנחנו נגד פריצות, נגד הפלות. אנחנו מעדיפים שאנשים יהיו בבתי כנסת ולא בפאבים. באתי מהקהילה באריאל. שם היה 'מחבל יהודי' בשם יעקב (ג'ק) טייטל, ששם לנו פצצה וגרם לפציעה קשה של נער בן 14. גם באילת ספגנו איומים בזמן האחרון. אני מקווה שהמשטרה תצליח לסיים את הסיפור הזה במהירות".
מכיבוי אש אילת נמסר ל'ערב ערב' כי מדובר בהצתות. מהמשטרה נמסר כאמור, כי הוקם צוות חקירה מיוחד. נמשיך לעקוב ולדווח.