פרסומת
דלג

סגל פתוח

מאת: ● 11/8/2011 20:08 ● ערב ערב 2510
באגודת הכדורסל של 'הפועל אילת' עדיין לא השלימו את הסגל בימים אלה, נמצאים בעיצומו של משא ומתן עם שחקן גבוה, ונעשים מאמצים קדחתניים להשלים את המהלך סופית. במידה ולא יוחתם, יצורף במקומו לסגל, אנטולי 'טולה' אידלמן. משה אבני יישאר בתפקידו כגזבר האגודה. קבוצות מחלקת הנוער יפתחו השבוע את האימונים באופן רשמי
סגל פתוח

באגודת הכדורסל של 'הפועל אילת' עדיין לא השלימו את סגל קבוצת הבוגרים, אך בהנהלת המועדון מתקדמים במקביל בנושאים אחרים.
קבוצות מחלקת הנוער באגודה יפתחו את אימוניהן ביום שני הקרוב (8/ 15). אורן חזות יאמן שתי קבוצות, את ילדים ב' והנערים, משה אבני יאמן את ילדים א' ויוסי מלול יאמן את קבוצת הנוער בליגה הלאומית. במסגרת בית הספר לכדורסל, יאמן רועי בן יהושוע את קבוצות הנשים והאקדמיה.
גם בבית הספר לכדורסל, יחלו כבר השבוע בהתארגנות לקראת פתיחת העונה בעוד כשבועיים. "אנחנו מתחילים לפתח שלוחות, לפזר את בית הספר בכל רחבי העיר, להגיע יותר לשכונות", אמר השבוע מנכ"ל האגודה, יוסי מלול. "אנחנו עושים עבודה מאוד רצינית השנה, רוצים להתפתח ולגדול", הוסיף מלול. "יש פוטנציאל גדול מאוד של ילדים שרוצים כדורסל ואנחנו רוצים להגיע אליהם", הוא הוסיף.
במסגרת בית הספר לכדורסל, תימשך פעילות החוג לבנות בהדרכתו של רועי בן יהושוע. הכוונה בהנהלת האגודה היא גם לפתח את קבוצת הנערות. "אנחנו רוצים להגיע למצב שאנחנו מועדון בית ספרי. יש לנו תוכנית מאוד גדולה ויפה, שאנחנו מתכוונים ליישם השנה", אמר מלול.
בקבוצת הבוגרים עדיין נמצאים בעיצומו של התהליך לסגירת סגל השחקנים. בקבוצה עדיין מנהלים משא ומתן עם הגבוה ניב סלומון, ובין הצדדים עדיין קיימים פערים כספיים. במידה והמשא ומתן לא יצלח, באגודה מתכוונים לצרף כגבוה את אנטולי 'טולה' אידלמן, ששיחק לפני כשנתיים באילת ובעונה האחרונה שיחק במדי 'הפועל חבל אילות'.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש