פרסומת
דלג

התעלל בחברתו ולא יישב בכלא

מאת: עומר כרמון ● 24/7/2015 22:18 ● ערב ערב 2716
התוקף, עמאר מנאסרה, בן 22, תושב הכפר ריינה, הסמוך לנצרת, ניהל מערכת זוגית עם צעירה יהודיה מראש העין. השניים עברו לאילת ושכרו דירה סמוך ל'מרכז מור'. לשופט הוא הסביר: "אני מתנצל על מעשיי. אני למדתי את הלקח"
התעלל בחברתו ולא יישב בכלא

45 יום עבודות שירות וקנס בגובה 1,500 שקלים. זהו העונש שהוטל במסגרת הסדר הטיעון על עמאר מנאסרה, צעיר בן 22 שתקף את בת זוגו. המורשע, בן 22, תושב הכפר ריינה, הסמוך לנצרת, ניהל מערכת זוגית עם צעירה מראש העין. השניים עברו לאילת ושכרו דירה סמוך ל'מרכז מור'. כשנוכח הצעיר שבת זוגו שוחחה בטלפון עם גבר, הכה אותה ודרש לדעת עם מי דיברה, תוך שהוא מקללה. כשבת הזוג ביקשה ללכת לטיול עם הכלב, בעט בכלב, תפס בחוזקה בידה ומשכה אליו, כשהוא אומר לה: 'שבי ותיזהרי ללכת'. כשפרץ ויכוח סביב חשדו של הנאשם כי בת זוגו 'בוגדת בו'. הוא סטר לה מספר פעמים, תפסה בצווארה ולחץ עליו. כשלא טעמה מהארוחה שהכין חברו, נטל את מכשיר הטלפון הנייד שלה והטיחו ברצפה. כשהיא קמה ללכת, משך אותה מכתפיה, גרם לנפילתה. למחרת, כששוב לא אכלה, סטר לה והיא העמידה פנים שהיא אוכלת את הארוחה. כשהודיעה לנאשם שהיא רוצה לעזוב, בעט בה והפילה לרצפה.

בא כוחו של המורשע אמר בבית המשפט, כי הצעיר רכש לבת זוגו מכשיר טלפון חדש לאחר האירוע. הצעיר אמר לשופט בית משפט השלום באילת, יוסי טופף: "אני מתנצל על מעשיי. אני למדתי את הלקח, אני לא אחזור על המעשים בעתיד". את הפיצוי ישלם התוקף לבת זוגו בשלושה תשלומים חודשיים: התשלום הראשון ישולם ב-1 באוגוסט ושני התשלומים הנותרים, בראשון לכל חודש שלאחר מכן.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש