פרסומת
דלג

שילוב קטלני

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 16/9/2017 14:51 ● ערב ערב 2828
קחו אמא ממוצא רוסי ואבא ממוצא ניגרי, מה תקבלו? ● את נעמי אדסווה אוגבך היפה אליה איש אינו יכול להישאר אדיש ● הצעירה המתנשאת לגובה 1:72 ס"מ עלתה אמנם רק לכתה ו' ● אבל זה לא מפריע לה לככב בכמה וכמה קמפיינים מרשימים ● ישראלה אבטאו - מאחוריך
שילוב קטלני

צילומים : מתוך פרסומות של דלתא ופוקס

מי שיפגוש את נעמי אוגבך המיוחדת כל כך לא יוכל להישאר אדיש, זה השילוב המדהים בין אמא רוסיה ואבא ניגרי שיצר את המראה האקזוטי והמיוחד של נעמי. היא רק בכתה ו' בבית הספר 'אופיר' וכבר מתנשאת  לגובה 1:72 ס"מ, הרבה מעל כולם, ולא, דווקא אין לה תסביך גובה, נהפוך הוא. 
היא הגיעה לאילת כשהייתה בת חמש עם אימה ואביה החורג אריק קגנסקי, אליו היא מתייחסת כמו אל אבא לכל דבר. הוא מצדו מפרגן ודוחף אותה כמה שיותר. גם בבית הספר כולם מכירים אותה ולא רק בגלל הגובה, אלא בעיקר כי נעמי חייבת להיות פעילה בכל מה שרק אפשר- היא פעילה במועצת התלמידים הבית ספרית, שרה במקהלה הבית ספרית וגם עוזרת בתגבורים לילדים בהפסקות. כזו היא נעמי, אוהבת להיות מעורבת. ואם לא די בזה הרי שהיא מצטיינת בספורט וגם רוקדת במתנ"ס 'קולייר' גם שם היא בולטת כהרגלה בכל סגנונות הריקוד.
לפני ארבע שנים גילתה אותה סוכנת דוגמניות ומאז הכל פרסומת, תרתי משמע. "היא ראתה את התמונות שלי בפייסבוק, יצרה אתנו קשר, ומשם הכל זרם", מספרת נעמי. "עשיתי בוק והיא שילבה אותי בכמה וכמה צילומים". מאז הספיקה נעמי לדגמן בקטלוג 'פוקס הבינלאומי', דגמנה לחברת 'דלתא', הייתה הפרזנטורית של 'צמיד חברות' פרויקט שהגיע לארצות הברית ובקיץ האחרון יכולנו לראותה מעל גבי מסכי הטלוויזיה בפרסומת לבורגראץ' וזו מבחינתה רק ההתחלה, שכן עם הנתונים המיוחדים שנעמי מציגה ברור גם לה וגם להוריה שהיא עוד תגיע לקמפיינים ולמיני צילומים. 
אז מה הכיוון שלך בחיים? אני תוהה ונעמי בוחרת בשילוב: "לשלב בין המחול שאני אוהבת מאוד, לבין הדוגמנות ומגמת המדעים. כן, מי אמר שצריך להתמקד רק בדבר אחד?", היא אומרת בחיוך ומעידה שהיא תלמידה טובה.

 


האמת, קשה להסתכל עליה ולהאמין שהגדולה הזו שיושבת מולך היא רק ילדה בכתה ו', הנתונים האלו גם לא מעט מפריעים לה, שכן לפעמים כשמבקשים ילדים לפרסומות היא נראית גדולה מדי, מצד שני היא קטנה מדי בשביל פרסומות של נשים. אבל נעמי לא מוטרדת. אוטוטו הלוק והגיל יתחברו. נעמי לא מסתירה את אהבתה לדוגמנות. אין לה בעיה להיחשף, היא אוהבת מצלמות וכן, גם את הצד הכספי שמאחורי העניין. ואם תהיתם עד כמה ילדה עושה כסף מדוגמנות, אל תמהרו לפנטז. מסתבר שעל פי חוקי המדינה, ילדה לא יכולה להרוויח יותר מדי, כך שעבור צילומים יכולה נעמי להרוויח כמה מאות שקלים בלבד, אותם הוריה בעיקר שומרים לה בצד.

 


יש עוד צילומים בדרך? אני מתעניינת ונעמי מסבירה: "כשיש משהו מעניין הסוכנת מתקשרת, אני עולה למרכז לאודישנים ומכאן הכל פתוח. אני מאמינה שעוד יהיו דברים".

מה החלום הבא?
"לטוס ליפן בבת המצווה. המדינה הזו היא אהבת חיי. אני אוהבת את התרבות ואת הכל שם כולל כמובן סושי. בכלל, אני אוהבת דברים מוזרים", היא מגלה בחיוך. ותארו לעצמכם איך הגיבו העוברים ושבים בליטא, כשהשחומה היפה הזו פתחה בביקורה האחרון שם את הפה והתחילה לדבר רוסית. שילוב קטלני כבר אמרנו? תרשמו לפניכם את השם. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש