פרסומת
דלג

ספורטאי האקדמיה לטניס כבשו את החרמון

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 14/2/2018 16:40 ● מה נשמע 535
40 ספורטאים צעירים, שחקני האקדמיה לטניס בניהולו של שלומי בן עמי, כבשו לאחרונה את החרמון בטיול המסורתי לו מחכים הילדים ● על הדרך הם לא פסחו על אימוני טניס במתחם מכורה בקריית שמונה ואימונים על מגרש חימר במרכז הטניס ברמת השרון, תנאים אליהם לא מורגלים הילדים האילתים
ספורטאי האקדמיה לטניס כבשו את החרמון

זו הייתה חגיגה של ספורט ופלאז'ר עליה ניצחו שלומי בן עמי, הבעלים של האקדמיה לטניס בעיר, ויד ימינו המאמן סרג'יו טבקוף. לטיול הזה מחכים ילדי האקדמיה בכל השנה ובשבוע שעבר זה קרה. 40 מילדי המרכז (פי שתיים מהשנה בעברה),  בגילאי 8-12 יצאו לטיול המסורתי לחרמון. נרגשים הן מההתמודדות לבדם במשך שלושה ימים ושני לילות, נרגשים מהטיול החווייתי לחרמון המושלג ומחוויות הטניס שעברו בדרך. הם התמקמו בכפר בלום ולצד החוויות החברתיות וטיול לאורך נהר הירדן שנושק לקיבוץ הם לא פסחו על אימון טניס במרגשים המכורים בקריית שמונה הסמוכה. ביום למחרת לאחר המתנה של שלוש שעות בפקקים בדרך לחרמון, הגיעה החבורה הצוהלת להר המושלג. ומי שלא ראה אילתים לראשונה בחייהם בשלג לא ראה אושר מימיו. הם החליקו על מזחלות השלג, זרקו כדורי קרח זה על זה ונהנו מכל רגע, שוכחים את ההמתנה הארוכה שעברו בדרך.

 

בלילה התאספו כולם כדי לחגוג יום הולדת משתופת לשלושה מחברי הקבוצה, כשעל החגיגה מנצח מפעיל שדאג בן עמי להזמין מבעוד מועד. בשבת בבוקר הסתיימה החגיגה, לא לפני שבדרך הביתה עצרו הילדים במרכז הטניס ברמת השרון, שם התנסו לראשונה באימון על מגרשי חימר. "הילדים למדו איך להחליק נכון על החימר, קיימנו אימוני זוגות וגם משחקים ביניהם", מפרט בן עמי. בסיום הטיול הגיעו הטניסאים הצעירים הביתה מרוצים, מאותגרים ובעיקר מלוכדים. שלומי בן עמי שסיכם את הטיול כהצלחה גדולה מבטיח כי הטיול המסורתי יישמר בכל שנה. ואם תשאלו את הילדים, בין אימון לתחרויות הם כבר סופרים מחדש את הימים עד לטיול חרמון של השנה הבאה. שוס כבר אמרנו?


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש