פרסומת
דלג

תקף בגרזן אך יסתפק בריצוי עבודות שירות

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/6/2018 19:08 ● ערב ערב 2866
תושב אילת שהשתולל בחוף המגדלור ותקף אדם עם גרזן ● יסתפק בריצוי עבודות שירות במשך שישה חודשים ● כך פסק בית המשפט באילת לאור נסיבות חייו הקשות של המורשע והחרטה הכנה שהביע במהלך הדיון
תקף בגרזן אך יסתפק  בריצוי עבודות שירות

בית משפט השלום באילת גזר עונש של שישה חודשי מאסר, שירוצה בעבודות שירות ומאסר על תנאי, על תושב אילת בן 25. מגזר הדין עולה כי ביום 12.08.17 במהלך ויכוח שהתגלע בין הנאשם למתלונן סמוך לחוף המגדלור השליך הנאשם אבנים לעברו, פגע במתלונן וגרם לחבלה בדמות המטומה ונפיחות בכתף שמאל. המתלונן ריסס בתגובה לעבר הנאשם באמצעות מטף כיבוי ומיד לאחר מכן נטל הנאשם גרזן רץ לעברו של המתלונן כמי שמתכוון לפגוע בו. לאחר מכן גרם הנאשם לנזקים בדמות שבירת חלונות ושמשות באמצעות הגרזן ואבנים בשלושה רכבים שהיו במקום. הנאשם טען בפני שוטר שהגיע לזירה כי אין ברשותו גרזן, אך לאחר מכן מסר לשוטר את הגרזן שהיה מוחבא מתחת לחול בסמוך. 
בהכרעת הדין אמרה השופטת ליאורה אדלשטיין: "בשיקולים לחומרה יש להביא בכלל חשבון את שיקולי הרתעת היחיד והרבים, בעיקר נוכח ההשלכות החברתיות הקשות הכרוכות בביצוע עבירות אלו. בשיקולים לקולה: הנאשם הודה במיוחס לו ובכך חסך זמן שיפוטי יקר. כמו כן הביע חרטה על מעשיו. נסיבות חייו הקשות והעובדה כי הינו נעדר עבר פלילי, שיתף פעולה באופן מלא עם שירות המבחן והביע רצון כנה לשקם את אורחות חייו". 
השופטת גזרה על הנאשם שישה חודשי מאסר בפועל שיומרו בעבודות שירות. מאסר על תנאי לתקופה של שישה חודשים למשך שלוש שנים בעבירות אלימות מסוג פשע. מאסר על תנאי לשלוש שנים בעבירות אלימות מסוג עוון ומאסר על תנאי של ארבעה חודשים, למשך שלוש שנים בעבירות סמים מסוג עוון. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש