פרסומת
דלג

שולדנבארג וכהן אין

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: ווקיפדיה ● 4/7/2018 19:37 ● ערב ערב 2870
לראשונה מאז חזרתה של הפועל אילת לליגת העל, בתחילת חודש יולי, כבר החלה הקבוצה בהחתמת שחקנים ● אל בורדיון שהוחתם וטרידוול מולו מומשה אופציית הארכת החוזה, צורפו השבוע קפטן עירוני נהריה, יונתן שולדנבארג (2.04) והרכז המתאזרח דיוויד קוהן, בוגר המכללות ● למרות הצעה יפה שניתנה לעמית שמחון, נפרד חביבה של אילת מהקבוצה לטובת חולון ● עכשיו מחזר המאמן דרוקר בלהט אחרי נמרוד לוי (2.08), שחקנה של מכבי אשדוד המוגדר כ'סנטר הבא של ישראל' ● המאמן שרון דרוקר: "הכוונה להחתים בקבוצה שלושה ישראלים בכירים וסביבם לצרף את הזרים"
שולדנבארג וכהן אין
ברוך הבא. שולדנברג

באילת עקבו בימים האחרונים בתשומת לב אחרי המגעים שניהל עמית שמחון מול הפועל חולון, אלא שלמרות הצעה נדיבה שנתנה לו הקבוצה שעשתה מאמצים להשאיר אותו בשורות אילת לעונה נוספת, ביום שלישי בערב נפל דבר ושמחון חתם לעונה הבאה בחולון. ואולם המאמן שרון דרוקר, מגובה בעוזרו ערן יצחק וביו"ר הקבוצה נחי אינדיק, לא עוצרים כאן ובמקביל מתנהלים בימים אלו ממש מגעים אינטנסיביים מול נמרוד לוי, הסנטר של מכבי אשדוד, המתנשא לגובה של 2.08 ונחשב לדבר הבא בכדורסל הישראלי.  לדברי המאמן שרון דרוקר, הכוונה היא לסגור כמה שיותר מהר שלושה שחקנים ישראלים בכירים בקבוצה, וסביבם לבנות את מארג השחקנים הזרים  בקבוצה.

 

נפרד מאילת. שמחון צילום:פרנסיסקו די סטסיו


השבוע מימש המאמן שרון דרוקר את האפשרות שניתנה לקבוצה בחוזהו של דימיטריוס טרידוול להארכת חוזהו לעונה נוספת. טרידוול בן ה – 27 (2.01) סיים את העונה האחרונה במדי אילת כמלך הריבאונדים של הליגה עם ממוצע של 9.2 כדורים חוזרים ו- 13.4 נקודות בממוצע למשחק.
השבוע גם החתימה הקבוצה את הרכז היהודי, המתאזרח דיוויד קוהן בן ה – 23 (1.88), יליד אילינוי, בוגר מכללות בארצות הברית, שרשם בעונה שעברה ממוצעים יפים של 14.5 נקודות למשחק ו-6.7 אסיסטים. קוהן ישחק במדי פילדלפיה 76 בליגת הקיץ בלאס ווגאס אליה ייסעו כבר בסוף השבוע הקרוב יו"ר אילת נחי אינדיק, המאמן שרון דרוקר ועוזר המאמן ערן יצחק, כדי להתרשם משחקנים פוטנציאלים לאילת.
רגע לפני הטיסה ללאס וגאס הספיקה אילת להוסיף למצבת השחקנים שלה את יהונתן שולדנבארג בן ה – 35 (2.04), קפטן עירוני נהריה, איתה העמיד ממוצעים יפים של 10.2 נקודות, 3.4 ריבאונדים ו- 49 אחוזי הצלחה מחוץ לקשת.
נכון להיום, לאחר שבשבוע שעבר חתם המאמן דרוקר עם השחקן המתאזרח גם הוא, פרדי בורדיון, מונה ההרכב של אילת ארבעה שחקנים.
 מאז חזרה אילת לליגת העל לפני שש עונות, אילת נמצאת כיום, בראשיתו של חודש יולי במצב הטוב ביותר מבחינת החתמת שחקנים. והיד עוד נטויה.


חדשות אילת