פרסומת
דלג

בייבי - מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 31/7/2018 12:41 ● מה נשמע 559
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי - מי כוכב של אמא?

 

1. סיימה שנה בהצלחה

 

עוד שנה הסתיימה לה, גם בגן 'דקל'.  קיס אסתר דוד המקסימה, בתו של צלמנו חיים דוד נפרדת מהצוות. בתמונה עם הגננות: אורית, אורלית ונופר.

 

2+3- תנו להם בטניס

 

בימים אלו נמצא בעיצומו המחזור השני של מחנה ספורטניס בניצוחו של גיל מויאל, אחרי מחנה ראשון מוצלח במיוחד שהסתיים לו זה מכבר. 80 ילדי כתות ד'- ז' לקחו חלק במחנה שכלל ספורט, בריכה, טניס והרבה הרבה כייף בניצוחם של חברי הצוות: רומן מורדכוביץ, מור גרוספלד, שי ברד, ימית מויאל, רועי גדסי, אורי מילוא, ניצן חזן ואיליה שפטנר.

 

899.900. מעשה בנסיכה ועוגה

 

מעצבת השיער שרית אלמוג חגגה לבתה אדל יום הולדת שנה והגיעה עם משפחתה לצילומי סמאש דה קייק בסטודיו של צלמנו רוני מויאל. שרית מהמשקיעניות שבאמהות, בכל מה שקשור לצילומי משפחה, דאגה לאבזר את הילדים והבעל בביגוד ואביזרים תואמים. הנסיכה הקטנה שיתפה פעולה וצחקה במהלך כל סשן הצילומים. צילום: רוני מויאל

 

828.829. יום הולדת שמח

 

מזל טוב לתהל הנסיכה הקסומה, שחגגה יום הולדת 6 עם תפאורה מושלמת של חד קרן, הפעלה של 'קנדי' החברה המתוקה, ואירוח מושלם של טליה מצהרון 'חיבוקי', שם נהנו כולם.


חדשות אילת

 

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש