פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 31/7/2018 13:17 ● ערב ערב 2874
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

באחת המסיבות האחרונות שהתקיימו בשאטו, פגשנו במקום את ג'וזי זירה, כוכב המירוץ למיליון מצמד הצרפתים המצחיקים שעשו את העונה ואילתי בעברו שעבד בפקטורי 54 למי שזוכר. ג'וזי כבש בנוכחותו את עמדת הדי ג'יי לצידו של שלומי עטיה ועשה שמח.

 

שמח במיוחד במרכז התיירות, במיוחד באקדמיה ובכל יום שישי. הסיבה: המסיבה הלטינית בקצב הסמבה ועוד אי אילו מקצבים שמקיים שם מוביל הסלסה של אילת רוג'ר סלסה וסוחף אחריו את כל הרקדנים המוכשרים של העיר, כמו גם את אורחיה.

 

בעקבות מה שקרה מחוץ למועדון הספריה שבמרכז התיירות (מקרה דקירת המאבטח), החליט הבעלים עדן פרקו על יוזמה חדשה ומבורכת שנושאה – 'אלימות לחלשים'. הקמפיין נגד אלימות אותו הגה עדן יתקיים במהלך החודש הקרוב. בשבוע שעבר, התבקשו הבליינים לשתף את תמונת הקמפיין בדף הפייסבוק שלהם ולקבל בתמורה צמיד מעוצב + מצית עם הסלוגן: 'אלימות לחלשים' במתנה. 

 

אתם לבטח שואלים את עצמכם מה זו ההפקה ההיסטרית הזו שהתקיימה ביום שלישי שעבר במועדון הסלינה? ובכן, לאלה שעדיין לא יודעים, אלו הם ימי שלישי החדשים של צוות האלופים. מזל שיש לנו תמונות להראות לכם כדי שתרגישו את האווירה. בין האמנים שהופיעו: סאבלימינל הגדול מכולם, האולטראס ודי ג'יי בלאקאואט. אטרקציה לא פחות חשובה מהאמנים הגדולים, היה הקיר הענק שנשא את שם פסטיבל ההיפ הופ שעליו הצטלמו כל הבליינים, פסטיבל שירוץ במקום בכל מהלך הקיץ.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש