פרסומת
דלג

הוחמר עונשו של תוקף הקטינות בבריכת המלון

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 19/9/2018 14:32 ● ערב ערב 2881
בית המשפט העליון החמיר בעונשו של מוראל לזימי שהורשע במעשה מגונה בשתי קטינות בבריכת אחד המלונות בעיר ● בית המשפט אמנם היה ער לנסיבות האישיות המיוחדות הנוגעות לנאשם, אך פסק: ""יש להגן על הציבור מפניו ולהטיל עליו עונש הולם ומרתיע" ● ואף נזף בבית המשפט המחוזי על שהשתהה במשך 3 שנים במתן זר הדין
הוחמר עונשו של תוקף הקטינות בבריכת המלון

220 שעות לטובת הציבור שיבוצעו בעבודות אחזקה במועצה הדתית באילת, וכן פיקוח קצין מבחן למשך שנה, הוסיף העליון לעונשו של לזימי שהורשע במעשה מגונה בשתי קטינות בבריכת אחד המלונות בעיר ונגזרו עליו עונשי מאסר על תנאי ותשלום פיצוי למתלוננות.

מפסק הדין עולה כי שתי אחיות קטנות התקלחו במקלחת בבריכת בית המלון בו שהו, כשהן לבושות בגד ים. לזימי נכנס, ביקש ללחוש סוד לאחת מהן, וכשהתקרבה אליו נישק אותה על לחיה ונצמד אליה מאחור. כשהתרחקה, פנה לאחותה, ביקש ללחוש סוד גם לה, אך היא התעלמה. אז אחז בה, נישק אותה על שפתיה, הכניס את ידו לבגד הים שלבשה, ונגע בישבנה ובחזה. לאחר מכן התקרב אל קטינה אחרת בשעה שהתקלחה במקלחת בחוף הים והיכה אותה על ישבנה.
בהחמירו את ענשו של לזימי פסק העליון מפי השופט סולברג: "היטב ניתח בית המשפט המחוזי את פרטי העניין, שקל את השיקולים הצריכים לעניין, אך התוצאה העונשית אליה הגיע – מחייבת התערבות. בדין הוגש הערעור על קולת העונש. אמת נכון הדבר, ישנן נסיבות אישיות מעיקות לגבי ה לזימי, הוא ראוי לרחמים ולהתחשבות, אך יש להגן על הציבור מפניו ולהטיל עליו עונש הולם ומרתיע. עלינו לציין, כי בשקידתו הרבה, בניסיון להביא לשילובו במסגרת טיפולית, דחה בית המשפט המחוזי שוב ושוב את מתן גזר הדין. 3 שנים חלפו, 10 תסקירים הוגשו. מוטב היה ליתן את גזר הדין בשלב מוקדם יותר. בדיון לפנינו בשלב הערעור, לאחר מחשבה, התגבשה הסכמה לגבי העונש, ובנסיבות מצאנוה נכונה: לזימי יבצע תכנית שירות לטובת הציבור בעבודות אחזקה במועצה הדתית באילת בהיקף של 220 שעות, ויעמוד בפיקוח קצין מבחן למשך שנה. עוני המאסר על תנאי וחיובו של המשיב בתשלום פיצויים למתלוננות – יעמדו בתוקפם". עוד הוסיף השופט סולברג כי לזימי: "מוזהר בזאת כי אם ישוב לבצע מעשי עבירה, יתן על כך את הדין. מוטב לו לשתף פעולה באופן מלא עם שירות המבחן ולשקוד על הטיפול במגמה של שיקום. עתידו עוד לפניו".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש