פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 21/11/2018 09:29 ● ערב ערב 2893
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

השבוע, יוקדש המדור כולו לאחד שעשה מהפכה בחיי הלילה בעיר אילת, אלעד גוזלן שאחרי קילומטרז' של כמה שנים בסצנה האילתית, פרסם במפתיע פוסט פרידה (נכון לעכשיו) מהמועדונים, בדרכו לפרויקט חדש עליו בטח נגלה לכם בהמשך.

אחרי שפרץ לחיינו, עוד מימי מרכז התיירות עם מועדונים כמו רדיו בר, ג'ויה (גילוי נאות - המועדף על המדור), וויו, פנטגון, גוסיפ, המומנט, המועדון, קרייזי אלפנט והגברת הראשונה כמובן סלינה, פרסם אלעד את הפוסט הבא בפרופיל האישי שלו בפייסבוק, פוסט שמייד גרר אחריו מאות תגובות ואלפי לייקים של תודה ואיחולי הצלחה. ועכשיו לפוסט הפרידה של אלעד כפי שפורסם:

"פרק משמעותי בחיי הסתיים, ופרק משמעותי בחיי מתחיל בדיוק עכשיו בצירוף מקרים שכזה, תלוי איך בוחרים להסתכל על זה. אז אם גם אליכם הגיעה השמועה, חשבתי שיהיה נחמד לעשות את זה רשמי ולהודיע על פרישתי וסיום תפקידי בקבוצת בילויים אילת שבטח מוכרת לכם יותר תחת השמות סלינה וקרייזי אלפנט.

חשוב לי לציין שהתקופה המשמעותית הזאת הסתיימה על הצד הטוב ביותר, מבחירה שלמה, והמקומות האלה הם עדיין הבית השני שלי, והאנשים שינהלו אותם מהיום היו ונשארו חבריי.

אני מאד מתרגש מהפרק החדש שנפתח בחיי, ומצוי כרגע באי ודאות מושלמת שגורמת לפרפרים בבטן שלי להתעופף לכל עבר, עד שינחתו על היעד הבא. התקופה הזאת הייתה מאתגרת, פורייה וגרמה לי להתפתח ולהגשים חלומות. אבל שום דבר מזה לא היה קורה אלמלא הצוות המדהים שהקיף אותי בעשר השנים האחרונות שרק הלך וגדל עם הזמן. כל אחד ואחת מכם הוא שותף מלא לעשייה ולחזון, אתם העובדים עשיתם את ההבדל ואפשרתם לי להגשים ולהפוך חלומות למציאות, ואני מודה לכם על האמונה בי ובערכים המשותפים שאפשרו את כל זה.
זה הזמן להגיד תודה ענקית לשותפים לדרך, מכל הסוגים: ברמנים, מלצרים, מנקים, מאבטחים, מנהלים ושותפים עסקיים מאז ועד היום. תודה לרדיו בר, תודה לג׳ויה, תודה לוויו, תודה לפנטגון, תודה למומנט, תודה לקרייזי אלפנט ותודה אחרונה לגברת הראשונה - תודה לך סלינה, האחת והיחידה, על חוויות בלתי נשכחות, על לילות שנצרבו בזכרון ועל עוצמות שיש רק לך.
אני רוצה לאחל מכאן המון הצלחה בהמשך הדרך לאנשים שיקחו את המושכות, אני כמובן אגיע לבלות.
ותודה אחרונה לכם, קהל המבלים שהפכו לחברים והחברים שהגיעו לבלות, על הפרגון וגם על הביקורת. אני מקווה שהצלחתי להפוך את העולם הקטן שלנו למקום קצת נעים יותר ושהצלחתי להפיץ שמחה וטוב בעולם, כי בסופו של דבר זה כל מה שחשוב".

לנו לא נשאר אלא לאחל בהצלחה לאלעד בהמשך הדרך, מקווה שאילת תיהנה ממך גם בעתיד. בהזדמנות זו נאחל מזל טוב לאלעד שהפך לאחרונה לאב טרי.

התמונות, ללא ספק, מספרות את סיפור הסצנה האילתית ב- 10 השנים האחרונות.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש