פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 9/1/2019 10:16 ● ערב ערב 2897
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

הפקת אופנה סופר איכותית התקיימה בשאטו. רוי טופז הבעלים גייס את המותגים האילתים המובילים וביניהם: תכשיטי מאסטרו, סלון שלומי פרטז, אינקומאניה, הקיאק של ליאתי ולוקה ברבר שופ. כל מותג קיבל עמדה להציג את מרכולתו. גנב את ההצגה ללא ספק מעצב השיער לגברים חיים וענונו, שלא היה אחד שלא סיכם את מה שהוא חווה שם כהצגה הכי טובה בעיר. עוד התקיים בערב המיוחד הזה קוקטייל למוזמנים, מיצגי דוגמניות, איפור חופשי וכמובן המוסיקה של די ג'יי שלומי עטיה שאירח על העמדה את הכי צרפתי שיש ג'וזי מהמירוץ למיליון שאף עשה קעקוע בשידור חי.

 

בספריה שבמרכז התיירות החלו במסורת של אירוח כוכבים משהורה הראשונה כמו גם לתת במה לכוכבים עולים. בין הזמרים האחרונים שהתארחו במקום היה גם הזמר מושיקו מור, שהתארח להופעה חיה עם כל הלהיטים ששברו את הרשת "רגל על הגז", "מחפש אותך בנרות", "טיפוס של חורף" ועוד... . בהזדמנות זו חייב לציין לטובה את הספריה שהפיקה פרומו מגניב ביותר לחגיגות השנה החדשה עם צילומי קונספט נדירים שהזכירו למדור את ימי מועדון הפלטיניום אליו כולם מתגעגעים.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש