פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 16/1/2019 12:24 ● ערב ערב 2898
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

אמנם באיחור קל ואופנתי, אבל אנחנו עדיין בחודש של חגיגות כניסתה של השנה החדשה. לאור ההשקעה העצומה של מקומות הבילוי בעיר במסיבות הסילבסטר, גם השנה קיבלו הבליינים ועובדי הסצנה את 2019 כמיטב המסורת עם תפאורה חגיגית וכוסות שמפנייה שנשפכה כמו מים וזיקוקים. כשישראלים לצד תיירים רבים נצפו חוגגים זה לצד זה, ככה נראו החגיגות במועדון הקרייזי אלפנט, בביטלס ובשאטו .

 

בביטלס פינקו את הבליינים עם כניסה חגיגית במיוחד, שידור חי בקול הים האדום בהנחייתו של השדרן גל רבינו, קוקטייל חגיגי למוזמנים שהתקיים כשעתיים לפני כניסתה של השנה החדשה, עמדות צילום מוקמו במיוחד לכל אוהבי הסלפי, מגשי פירות ענקיים הונחו על הבר יחד עם מטעמים שעשו כיף בפה למבלים במקום. על המוזיקה היה אחראי די ג'יי בני גלב.

 

 

גם בפיל המשוגע פתחו שנה חגיגית. את הבליינים בכניסה למועדון הקרייזי אלפנט בערב השנה החדשה קיבלה עמדת צילום מושקעת במיוחד, כזו שאף אחד לא פספס והיו אף כאלה שיצאו במיוחד מהמועדון רק כדי להצטלם (לאחר שפספסו בכניסה)  ולהעלות מיד לרשתות החברתיות. במהלך הערב, הוגרלה טיסה לאמסטרדם כשעל המוזיקה היה אחראי די ג'יי JEFF.

 

בשאטו חגגו עם הרבה סטייל בעיקר את הערב החגיגי של השנה. השף חיים בן ברוך הכין תפריט מיוחד וחגיגי שגרם ללא מעט אנשים לצאת מהבית בלי שום קשר לנשיקת החצות. די ג'יי שלומי עטיה עשה שמח ונתן את האות לפתיחת האירועים והמסיבות בשאטו לשנת 2019.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש