פרסומת
דלג

בראיינט כמעט ולא שיחק מול חולון

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: פרנסיסקו די סטסיו ● 18/1/2019 17:18 ● ערב ערב 2898
בהפועל מול הים אילת אין רגע דל העונה ● הפעם היה זה תורו של מוביל טבלת מלך הנקודות בליגת העל- אלייזה בראיינט, שקיבל ימים אחדים לפני משחק הבית מול חולון הודעה ברורה מהסוכן שלו - לא להגיע לאימונים וגם לא לשחק - הסיבה: אי עמידה בתשלום המשכורת בזמן ואגב כך אי כיבוד החוזה ● באילת נלחצו, שילמו ויישרו את הקו ● אגב בראיינט קלע במשחק 6 נקודות בלבד
בראיינט כמעט ולא שיחק מול חולון
קיבל מהסוכן הודעה לא להגיע. אלייזה בראיינט

רגע אחרי שנרגעו הרוחות מול הפועל מול הים אילת ועוזר המאמן ערן יצחק שחזר למגרש ועמד בשבת לצידו של המאמן שרון דרוקר, בשבוע החולף היה זה תורו של השחקן המוביל באילת, אלייזה בראיינט, מוביל טבלת הקלעים של ליגת העל, לעשות שוברים את הכלים. בהוראתו הברורה של סוכנו מחו"ל, לא הורשה בראיינט להגיע לאימוני הקבוצה שלפני משחק הבית במוצ"ש מול חולון. הסיבה- אי תשלום המשכורת בזמן והעובדה שבשל כך לא עמדה הקבוצה בתנאי החוזה מול השחקן. רק לאחר משא ומתן ממושך בהתערבות ישירה של המאמן שרון דרוקר ואנשי ההנהלה, שהבטיחו לסוכן מחו"ל כי בראיינט יקבל את הכסף שחייבים לו וכי לא יעוכבו לו עוד העונה משכורות, בראיינט חזר להתאמן, אלא שהעדר האימונים והמצב הלא פשוט ככל הנראה עשו את שלהם, עובדה שהולידה רק 6 נקודות מצידו בהפסד הבית מול חולון.
אילת פתחה את המשחק מול חולון מצויין ועד לרבע האחרון הייתה לגמרי חזקה בתמונת הניצחון. אלא שאז הספסל הקצר של אילת מצד אחד ומנגד הספסל הארוך והטוב של חולון, מוליכת הטבלה, עשו את שלהם. פרדי בורדויון ששיחק עם אנטיביוטיקה בגלל דלקת באזניים כמעט והתמוטט ויצא מידיית מהמשחק ברבע האחרון, אבי בן שימול כבר שבועיים שלא משחק בגלל שבר מאמץ ברגל, זלמנסון קיבל ברכייה לגב בסוף הרבע השלישי ושיחק צולע, כל אלו עשו את שלהם ובסיום חתמה חולון על ניצחון לא מחוייב המציאות 76:82, ניצחונה השלישי העונה מול אילת.

קלעו לאילת: בריימו- 16 נק', מנקו וסמית גוניור- 15 נק' כל אחד, טוקוטו- 14 נק', זלמנסון- 10 נק', בראיינט- 6 נק'.

בשני תצא אילת למשחק חוץ מול בני הרצליה שהחליפה השבוע את מאמנה גאשפר פוטצ'ניק במאמן עופר ברקוביץ. כידוע הסטטיסטיקות מדברות על ניצחון בצידה של קבוצה שרק החליפה את מאמנה, מול זה ומול המלחמה של הרצליה בתחתית תנסה אילת להילחם בדרך לשמירת המקום השלישי בטבלה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש