פרסומת
דלג

חיה ובועטת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 13:59 ● ערב ערב 2910
והשבוע- למה נהגי המשאיות שפורקים סחורה במרכז השחמון, לא מבינים שלא עושים את זה בכניסה לאי העצירה מול בית ספר היובל? ● וגם- זה טוב וגם חשוב לגזום אבל למה לא לתזמן את זה נכון?
חיה ובועטת

 

למה לפרוק ככה?

 

 למה לסתום את המעבר?


כמעט בכל יום זה קורה והאמת, למרות שכבר מיליון ואחת פעם לפחות העירו על כך לנהגי המשאיות שמגיעים לפרוק סחורה במרכז השחמון, משום מה הם לא מצליחים להפנים שאולי זה נוח וקרוב להם יותר לעצוב דווקא בכניסה לאי העצירה מול בית ספר היובל, אבל זה לגמרי לא חכם. כך קרה שלאחרונה עצרה שם כמו בכל בוקר משאית לפרוק סחורה במרכז שמעבר לכביש, כשבבית הספר בדיוק הזמינו אמבולנס לפנות ילדה שנפצעה. האמבולנס שהגיע כמובן לא יכול היה להיכנס לנתיב העצירה שמול בית הספר, נהג המשאית שהיה בעיצומה של פריקה לא יכול היה להזיז את המשאית ועל נהג האמבולנס היה למצוא דרך מקורית ובעיקר מנוגדת לחוקי התנועה כדי להצליח להיכנס אל מול בית הספר כדי שפינוי הילדה יהיה פשוט וקל. את המצב הזה גילתה בשבוע שעבר גם אמא לילד עם גבס על הרגל, שנאלצה לטרטר את בנה הנעזר בקביים, רק כי משאית אחרת עצרה לפריקה בדיוק בכניסה לאי העצירה. למה? ככה. מסתבר שלא פעם ולא פעמיים כבר העירו גורמים מבית הספר לנהגי המשאיות שלא לעצור דווקא בנקודה קריטית זו וגם השוטר הקהילתי שיושב במרכז עצמו כבר ראה וגם דווח, אלא שמשום מה, דו"ח טרם ניתן על עצירה חוצפנית זו ועולם כמנהגו נוהג. אז מה יהיה?

 

מי אמר תיזמון?

 

 גזם זה טוב אבל מה עם התזמון?

לגזום עצים שגדלים פרא זה טוב וגם חשוב, אממה, לפעמים הגזם שעושה עיריית אילת אינו מתוזמן כראוי, בהתחשב בעובדה שהמשאית שאוספת את הגזם לא תמיד מגיעה לאסוף ביום שאחרי, ובהתחשב בעובדה שהגזם מושאר כמעט תמיד על הכביש ולא עושה טוב לסביבה בלשון עדינה. כך קרה שדווקא ביום שלפני הבחירות נעשה גזם מאסיבי באזור שמול 'ארומה' חוף אלמוג בואכה מועדון הצלילה 'מנטה'. ואם בלאוו הכי אין במקום מספיק מקומות חנייה, הרי שהגזם הושאר על מקומות החנייה הקשה עוד יותר על הבאים לאזור.
 ביום שלמחרת- יום הבחירות, יום שבתון, לא נאסף הגזם וכך דווקא ביום בו רבים ביקשו להגיע לאזור, התברר כי גזם יש, חנייה אין. אמנם ביום רביעי הגזם כבר פונה, אבל מחשבה נכונה הייתה דוחה את הגזם לפחות עד ליום שלאחר יום הבחירות. זה מה שקורה כשלא מתזמנים נכון וחבל שכך.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש