פרסומת
דלג

אנחנו נשארים בליגה

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/4/2019 14:08 ● מה נשמע 595
עונה לא קלה עברה על קבוצת הבוגרים של בני אילת שהצליחו בסוף השבוע לחתום על המקום ה-12 עם סיום העונה ולהבטיח את הישארותם לעונה נוספת בליגה ב' ● על חגיגות השמחה במגרש בסיום המשחק מול עירוני אשדוד מוליכת הטבלה, חתומים כ-700 מאוהדי אשדוד שהגיעו עד לאילת לחגוג עם קבוצתם את העלייה לליגה א'
אנחנו נשארים בליגה
היציע כבר מזמן לא היה מלא

מאת: יהב אלון, דובר אגודת בני אילת

בשישי האחרון התקיים מחזור הנעילה של ליגה ב' דרום ב' במהלכו ארחה הקבוצה האילתית בני אילת את מוליכת הטבלה עירוני אשדוד. כיאה למשחק עלייה הגיעה אשדוד עם שלל אוהדים בכחול צהוב, שגדשו את היציע באילת, שזמן רב לא היה מלא מפה לפה. כ-700 אוהדים אשדודים צבאו על הטריבונה והגדרות מסביב למגרש וכ-50 אוהדים מקומיים באו לפרגן לכרישים של אילת, שעברו עונה בהחלט לא פשוטה.
על הקווים של אשדוד ניצח שי מאור, מולו יניב כהן לאילת, שני מאמנים ראש בראש, קבוצה אחת על הכרטיס לעלייה והשנייה, שבאה לעקוץ ולשבש לאשדודים את התוכניות.
המחצית הראשונה הייתה מתוחה מאוד. אשדוד התנהלה במהירות, אך לא הייתה מדוייקת בין קורות השער של אילת. היה זה אלכס שוערה המצויין של אילת, שהדף מספר כדורים מפתיעים ושמר על רשת נקייה עד המחצית הראשונה.
במחצית השנייה הגבירה אשדוד את הלחץ, כאשר בעורפה נושפות עירוני שדרות וקריית מלאכי. בדקה ה-51 אחרי מספר בעיטות בתוך ה-16 של אילת, נכנע אלכס לכדור מרגליו של תומר בן חיים מאשדוד. בדקה ה-51 הקהל הריע בתשואות רמות ושחקני אשדוד לא ידעו נפשם משמחה כשקבוצתם עלתה ליתרון ראשון 1:0.
אילת המשיכה לשמור על מומנטום חיובי במשחק, אך אשדוד הייתה טובה יותר ואף המשיכה לסכן את השער האילתי בו עמד השוער המחליף ומאמן השוערים של אילת כפיר כהן הוותיק.
שריקת הסיום הקפיצה את הקהל האשדודי ואת שחקני הקבוצה האורחת שישחקו בשנה הבאה בליגה א' דרום ובכך ישחקו למעשה שתי קבוצות מאשדוד בליגה זו.
במחזור הסיום מכבי קריית מלאכי, השנייה בטבלה, התארחה במשחק חוץ נוח על הנייר אצל בית"ר גבעת זאב, שער ניצחון בתוספת הזמן העניק לכתומים ניצחון ואת המקום השני לקראת משחקי הפלייאוף.
מכבי עירוני שדרות ארחה את שיכון המזרח, שיכון עלו ליתרון ראשונים מרגליו של גל אסולין האילתי, את מהפך של המקומיים השאיר את הנקודות בבית בשדרות.
דימונה סיימה רביעית בטבלה אחרי שהביסה את מודיעין 5-2 ותנסה להעפיל דרך משחקי הפלייאוף לליגה א', ירוחם אף היא עלתה לפלייאוף אחרי שהביסה את מ.ס באר שבע 3-0.
בתחתית לוד תתמודד במבחנים לאחר שסיימה במקום ה-14, אחרי הפסד 3-0 לכסייפה. רחובות נפרדה מליגה ב' דרום ב', אחרי הפסדה הצורם לנתיבות 3-0.
אילת סיימה  עונה לא פשוטה במקום ה-12, שהבטיח לה כבר באמצע השבוע הישארות בליגה, אחרי 5-2 על נתיבות בחוץ. 
ראוי לציון בכל קנה מידה, עופר טוקר (קונו) שניצח על סידורי האבטחה, השיטור והסדרנים, בפרק זמן קצר מאוד ובצורה מופתית.

 

מחלקת הנוער


קבוצת הנוער- יורדת ליגה, אבל מסיימת בסטייל עם 2:1 על רהט בבית.
נערים ב' -  הפסידו 5:0 למכבי יבנה בחוץ.
ילדים ב' -  2 ניצחו 3:2 את קריית גת בחוץ.
ילדים א' 1 ונערים ג' ישחקו במהלך השבוע משחקי חוץ.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש