פרסומת
דלג

MAXXIMIX הדאנס שברשת

מאת: סוזי שרם כהן ● 13/10/2010 10:51 ● ערב ערב 2467
מה תגידו אם נספר לכם שממש בינינו, באילת, חי, נושם ואפילו מנגן בסטים אחד הדי ג'ייז המובילים בצרפת. קבלו את יואכים כהן, השם היהודי והחם של מוסיקת הדאנס בצרפת. מה הוא איבד כאן? על ציונות שמעתם?. ועכשיו הוא מוכיח שמוסיקה טובה אפשר לשדר לצרפת אפילו מישראל. קבלו די ג'יי טראנס אטלנטי בפעולה
MAXXIMIX הדאנס שברשת

יואכים כהן, למרות השם הסופר יהודי שלא עולה בקנה אחד עם 'תן לו בראש', מסתבר שהוא השם החם של מוזיקת הדאנס בצרפת ונחשב שם לדי ג'יי מוביל כבר 20 שנים. בקרב יהודי צרפת מדובר בכוכב במעמד סלבריטי לכל דבר, המוזמן לתת את הופעתו בכל אירוע מפואר, חתונות, בריתות ושלל מסיבות. אז מה עושה אותו סלבס צרפתי במחוזותנו, מבלי שמישהו כאן בכלל יכיר ויזהה? מסתבר שאחרי שני ביקורים בארץ ישראל, מתלהב היואכים ומחליט לעשות כמעט את הבלתי אפשרי- 'עלייה'. הוא מוותר על ההכרה האדירה שלו שם, על הסלבריטיות, אורז את ילדיו, מצמצם את פעילות הקריירה המצליחה בפריז ובא להשתקע באילת. הוא אולי ויתר על צרפת בפן של המגורים, אבל לא יואכים יוותר על ההיבט המוסיקאלי. כחלק מחייו החדשים באילת הוא פותח תחנת רדיו בעלת שני ערוצים, מוזיקת דאנס מעולה ומוזיקה שחורה. כמעט באחת התחנה נוסקת לשמיים, והופכת מקום 'עליית רגל' לכל האומנים והדי.ג'ייז שמתעדכנים בו.
האהבה הרבה שיואכים חש לישראל הביאה לנו כישרון מוזיקלי בלתי נלאה שמרקיד אותנו ללא הפסקה.

תמונת כתבה


אהבה ממבט ראשון


זה לא סוד שאילת היא מוקד עלייה ליהודי צרפת, או לפחות היתה עד לא מזמן. רבים העולים החדשים המגיעים לארץ מצרפת ולאחר זמן קצר מגלים את אילת ומשתקעים בה. גם היום כשכמות הצרפתים שבוחרים באילת הצטמצמה פלאים לטובת מוקדים מועדפים אחרים כדוגמת אשדוד או נתניה, עדיין יש מי שלא מוותר על אילת. אלו השמש, האווירה ונוחות המחייה, שעושים כנראה את ההבדל ואת אילת לקסומה בעיניהם. לכל אחד מהעולים סיפור אישי שהוביל אותו לעשות עלייה, לאחר קילוף שכבות הסיפור תמיד מדהים לגלות כי האהבה לארץ, היא שהובילה אותם לעזוב משפחה, קריירות מצליחות, את בתיהם ואת ארץ הולדתם לטובת ישראל ואילת.
יואכים כהן הוא דוגמא לסיפור מדהים שכזה, יהודי תושב פריז שעזב את פריז היפה והנוצצת אותה הוא אוהב, קוטע קריירה זוהרת, מוביל את משפחתו וילדיו למדינת היהודים ומתמקם בעיר אילת. יואכים כהן הוא שם דבר כך מתברר בקרב יהודי צרפת, די.ג'יי מפורסם ומבוקש. לכולם הוא מוזמן לתת את ההופעה שנחשבת הטובה ביותר. יואכים יוצר ומופיע עם מוזיקת הדאנס החדשה ביותר. הופעת הדי. ג'יי שלו שונה מהקונספט הישראלי, לכל הופעה שלו מצטרפים נגנים, רקדנים, שואו של ממש. גם כיום כשהוא כבר תושב ישראל מזה מספר שנים הוא עדיין נחשב לדי. ג'יי מוביל ומוזמן לתת הופעות בחו"ל ובארץ בזכות היותו יוצר מוזיקה ומי שמשמיע את המוזיקה המובילה, שהיא המילה האחרונה של מוזיקת המועדונים ומוסיקה שהוא יוצר ועורך.
סיפור האהבה שלו לישראל התחיל לפני למעלה מעשור. כבר בביקורו הראשון בארץ הוא הרגיש שזה ביתו. בביקורו השני גמר יואכים אומר לעלות ארצה ולגור בארץ הקודש. לפני שנתיים הוא מימש את חלומו. ארז את ביתו, ארז את החיים שאותם הכיר ואהב, ניתק את ילדיו מחבריהם וממסגרות בית הספר והגיע לארץ, או כמו שאומרים אצלנו- עשה עלייה.

תמונת כתבה


לא עצר באילת


יואכים שאהבתו למוזיקה היא זו שמניעה אותו כל חייו אינו יכול לשבת בשקט ולחכות להזמנת לאירועים של נכבדי צרפת. המוזיקה מבעבעת בו וראשו מלא כרימון במיזמים מוזיקלים תוססים.
המיזם האחרון שלתוכו נשאב יואכים התחיל כחלום לפני עידן האינטרנט, לפתוח תחנת רדיו. מה שהיה בעבר מסכת ביורוקרטית בלתי אפשרית, הפך עם עידן האינטרנט לאפשרי מאוד. מזה שנה וחצי הוא מקדיש את כל כולו להקמת רדיו- אינטרנט שעלה לאוויר באפריל האחרון. תחנת הרדיו בעלת שני ערוצים משדרת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ללא הפסקה, מוסיקת דאנס חדישה ומוזיקה שחורה,RNB-HIT. הרדיו אינטרנטmaxximixx זכה להצלחה מיידית. ככה זה כשאתה יואכים כהן, די.גיי ויוצר מוזיקה, מהמובילים בסצנה הפריזאית. תחנת הרדיו של יואכים עושה מהפכה מוסיקלית בזכות עריכת המוזיקה, מוזיקת דאנס העכשווית והמעודכנת, מכל העולם, מוזיקת דאנס האוס אלקטרו ועוד. הדי.ג'יי העמיתים מתעדכנים בסצנת הדאנס, האומנים מקבלים השראה ולומדים את האופנות והחדשות והקלאברים שמים את האתר כמועדף אצלם בכל שעות היום. עוד מציע האתר עדכונים בכל החדשות האחרונות מעולם המוסיקה והמוסיקאים, ההופעות בכל הארץ והמקומות הצעירים שהכי כדאי לבלות בהם. הלהיט החדשני באתר הוא הופעות המיקס-לייב, הופעות די. ג'יי חיות בשעות הערב המאוחרות שנתפסות היטב כמוזיקה של המועדונים והדיסקוטקים. למרבה ההפתעה ומהירות ההצלחה, המאזינים לרדיו אינטרנט של יואכים מגיעים מכל העולם, אירופה, הודו, מזרח, אירופה דרום אמריקה ועוד, תחנת הרדיו סחפה אותם.
אחרי שהגשים את הקמת תחנת הרדיו maxximixx, יואכים אינו שוקט על שמריו, הוא מכין מהפכות נוספות בתחום מוזיקת הדאנס העדכנית ועתיד לקחת אתכם למסע מוסיקלי מטורף הכוללות חידושים בנושא הטרנס, האלקטרו וההאוס מכל העולם.
אז אם עדיין לא התכווננתם לאתר הנכון, למה אתם מחכים? תרשמו לפניכם את השם, יום יבוא וגם בארץ השם יואכים כהן יעשה את שלו, ממש כמו בצרפת.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש