פרסומת
דלג

מותק.

מאת: ● 14/10/2010 13:07 ● ערב ערב 2467

רק דגיםתמונת כתבה


מוטי יהוד, מבעלי 'עולם הצבעים', לקוח וותיק של מסעדת 'רק דגים', לא מפספס לפחות ביקור שבועי במסעדה, ועל הדרך מרים כוסית עם חברו אבי טנג'י, הבעלים.

קריוקי ב'אולה'תמונת כתבה


בני איפרגן, בעל חברת 'משפצים באהבה', לא מפספס אף קריוקי בבר ה'אולה', אף על פי שבימים אלה שוקד הקבלן על פרויקט שיפוצים ענק. בהצלחה בני.

מועדון חבריםתמונת כתבה


מועדון החברים של בר ה'אולה' הפך לשם דבר בזכות ערבי הקריוקי האיכותיים שמתקיימים במקום. חברי המועדון הופתעו לקבל איגרת ברכה מקורית ומיוחדת מאופיר 'פיפטרון', הרי היא לפניכם. שאפו על המקוריות.

תמונה אחת שווה אלף מיליםתמונת כתבה


אנשים רבים שואלים את עצמם מה גורם למועדון החברים של בר ה'אולה' להיות כה אטרקטיבי? הנה תמונה שהגיעה למערכת, של אבי טנג'י ובעל חברת 'משפצים באהבה', בני איפרגן, ואיך אומרים: תמונה אחת שווה אלף מילים...תהנו חברים.


היפות והאמיצותתמונת כתבה


מישלין איפרגן - ברששת (שנייה משמאל) מ'נגריית פרטוש' חגגה את יום הולדתה בליין מסיבות הקריוקי של ימי רביעי ב'פארק אבניו'. החברות כרמית, שלי וטלי הפגינו נוכחות כדי לשמוח בשמחתה.

יופי של ערבתמונת כתבה


ערב השקה לפתיחת קורסים מקצועיים במקצועות היופי מבית 'נייל סטודיו', בניהולה של רוני מימון, נערך ביום ראשון האחרון בבית האקדמיה למקצועות היופי שב'מרכז מור'. במקביל, נערך ערב השקה של איפור מקצועי על ידי אודליה כהן, מאפרת הסלבס, שהגיעה היישר מערוץ 2 ופתיחת הקורסים החדשים. היתה זו גם הזדמנות טובה לחלק תעודות סיום לכל המקצועיות שסיימו קורסים.
צילום: יהודה בן יתח

רק נולדו וכבר מקצועייםתמונת כתבה


שלושת הפיינליסטים של 'כוכב נולד': עידן עמדי, אוהד שרגאי ודיאנה גולבי הגיעו לביקור קצרצר לטובת הופעה בארמון 'הרודס בוטיק' באילת, שם התארחו בסוויטה מפנקת ביותר. מסתבר שהחבר'ה למדו מקצועיות מה היא ... הם הגיעו למלון בשעה שבע בערב, הופיעו באולם הפאביליון במלון, וכבר בשעה תשע הלכו לישון, כמו ילדים טובים וממושמעים. המשטר הצבאי המשיך גם למחרת עם השכמה מוקדמת ובשמונה בבוקר הם כבר יצאו לתפוס טיסה חזרה למרכז
צילום: שילה אמסלם

איך הוא שר!תמונת כתבה


במסגרת אירוח אירועי ה'ספורטיאדה' שנערכו בשבוע שעבר באילת, הוזמן הזמר שלומי שבת להופיע בפני קבוצת קופת חולים 'הכללית' שהתארחה במלון 'רימונים' אילת. האירוע התקיים ברחבת הבריכה, אשר עוצבה ברוב פאר והדר לכבודם. בהופעה נרשמה התלהבות שיא של הקבוצה, שלא נתנה לשבת לרדת מהבמה למרות שהיה צריך להגיע להופעה נוספת בחתונה באילת. שבת והלהקה ניצלו את זמנם הקצר במלון להנות מחדר מפנק, וכמובן - מארוחת ערב מדהימה שהכין לכבודם שף המלון, ניסים לוי. כמובן ששבת טס חזרה מוקדם בבוקר לתל אביב, לא לפני שהצטלם עם דגנית, מנהלת יחסי הציבור של 'רימונים' אילת ועם רני שיטרית, מנכ"ל המלון.
צילום: יוג'ין חרסונסקי

הופ הופ טרללהתמונת כתבה


שמעון בן יתח, אחיו של הצלם שלנו, יהודה בן יתח, חגג השבוע את יום הולדתו, ולרגל האירוע, אפתה רעייתו שולי במיוחד עוגת גבינה מדהימה לעובדי עיתון 'ערב ערב'. מיותר לציין, שכל העובדים ליקקו את האצבעות וביקשו את המתכון.
צילום: יהודה בן יתח

ככה חוגגים יומולדתתמונת כתבה


איזו פתיחה ארגנו השבוע ב'סופר פארם' שחמון, בניהולה של מאיה טולפין, לכבוד חגיגות שנה למקום. מי שלא היה – הפסיד! החגיגות נפתחו ביומיים של מבצעים, הפתעות ופינוקים. ביום ראשון האחרון, בזמן פתיחת החגיגות, היתה החנות עמוסה בקונים שנהנו ממחירי מבצע מדהימים ברוב המחלקות, ממופע פירוטכני של שמעון נמר ומעוגה ענקית, שהכינה אחת מבנות הצוות וממנה טעמו הקונים. למחרת, נהנו ילדי המבקרים בסניף מהפעלות לילדים, בניצוחה של נעמה זר ומבצעים מדהימים נוספים.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש