פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 4/5/2011 21:07 ● ערב ערב 2496
אפטר שוק

תמונת כתבה


נציגי הסלבס שלנו למדור זה הם שלושה. האחד מככב במדור כמעט בכל שבוע. השנייה - פעם ראשונה באילת. נתחיל עם אלין לוי, פליטת 'האח הגדול' עונה 2, שהגיעה לבקר את חברתה הטובה ביותר מאיה חגי, הסלקטורית של 'המועדון' ויצאה לבלות איתה בליין הנוצץ של ה-JOYA. בהתחלה, עשתה אלין קולות של מתחמקת מהמצלמה, ורק לאחר ששוכנעה שעדיף תמונה אחת כשהיא מוכנה מאשר 10 תמונות פפראצ'י לא מחמיאות, היא הסכימה. השני הוא נסיך הזמר המזרחי, הזמר עומר אדם, שהפתיע את בלייני ה'ג'ויה' בשלוש לפנות בוקר, תפס את עמדת הדי ג'יי ונתן הופעה ספונטנית ביותר.

תמונת כתבה


ככה זה כשיוקרה ויוקרה נפגשים. או כמו שליאת רגילה להגיד: "קלאס לא קרקס!". ליאת אזולאי, האישה והאגדה, אשת שיווק ויחסי ציבור מזה 10 שנים באילת, התחילה להימשך לכל מה שאישה הייתה רוצה והרבה- יהלומים. ליאת החלה לעבוד בסניף החדש של חברת 'יעקובוב דאימונד קוטור' שנפתח לאחרונה ב'בולברד' ותנהל את מערך השיווק. אז כל מי שחפץ ליבו בתכשיט יהלומים יוקרתי ואיכותי, ליאת זו הכתובת. שופופו, בצהרי היום נתפסה בעבודה אגב, כספתח ואחרי שקראה במדור שלנו על כך שגיא מונסונגו מתכוון להציע לחברה, היא זימנה אותו אליה כדי שיבחר טבעת מהקטלוג המפואר איתו היא מסתובבת... נעדכן בהמשך איזו טבעת בחר הבחור.

תמונת כתבה


הנציג השלישי הוא הזמר דניאל בן חיים, שהגיע במוצאי שבת האחרונה ל'שאטו' כשהוא מלווה כנראה בחברה ועוד שתי ידידות. כבר בכניסה למקום, המעריצות (שללא ספק היו גם מעיר הולדתו מגדל העמק!) לא נתנו לו מנוחה, וקרוב לחצי שעה לא שחררו אותו עד שלא גמרו את כל כרטיס הזכרון של המצלמה. איתו באחת התמונות גם מאור אמסלם, אחיו של משה סלסה, שמככב לאחרונה במקבצי הפרסומות שמשודרים בערוץ 2 ובערוץ 24 עם הסינגל החדש שלו להורדה. למי שלא יודע - מאור עזב את אילת לפני כשנה לטובת פיתוח הקריירה המוזיקלית שלו ונראה, שההחלטה מתחילה לתת את פירותיה.

תמונת כתבה


המדור לקח חלק בכמה חגיגות מימונה פרטיות. האחת מהן הייתה בביתו של היחצן יקי זקן, שחגג באותו ערב גם את יום הולדתו. לביתו של יקי זרמו כל אנשי הלילה המובילים באילת כדי להתענג על המופלטות, הספינג'ים ושאר מיני מתוקים. המדור בהזדמנות זו מאחל כמובן מזל טוב.

תמונת כתבה


תרבחו ותסעדו - כך חגגו האילתים את המימונה במקומות הבילוי השונים באילת. נתחיל עם ה-JOYA , שם כמדי שנה וכמיטב המסורת, מי שהיה אחראי על הפקת המימונה, הוא מתן בארי, שדאג גם הפעם לעצב את המקום כמיטב המסורת המרוקאית ולהלביש את הצוות בכפתנים ותרבוש. אפילו המדור בשיאו של הלילה ההזוי הזה מצא את עצמו רוקד על הבר עם הבגד המרוקאי המסורתי.

תמונת כתבה


יום למחרת ובגלל שהצרפתים ציינו את החג רק ערב מאוחר יותר, גם ב-VIEW חגגו את המימונה. הרקדניות של אורלי אהרוני עטו על עצמן את הבגד הרלוונטי לאווירה, המוזיקה הייתה בהתאם, ומגשי המופלטות זרמו כל הלילה לפיותיהם של הבליינים.

תמונת כתבה


אשכול לוי, הבעלים של ה'ביטלס', עטה על עצמו את הכפתן המסורתי וכמו בכל שנה, ארגן חפלה מרוקאית מהסרטים. ים של מתוקים, מופלטות, אפילו חגיגות ימי הולדת, אבל שיאו של הערב הייתה ההופעה המרוקאית המסורתית של הזמר חיים אדרי.

תמונת כתבה


ב'אקוואריום', המועדון החדש של שמוליק אשכנזי וגיא יעקובי, חגגו אף הם את חגיגות המימונה, ואלה היו בסימן חגיגות ימי ההולדת של היחצנים יניב אילוק או יותר נכון להגיד יניב LOOK ומאיר 'פייסבוק' לוי' . אגב מאיר... לאחרונה, סער עוזי מקבל יותר מדי תלונות על כך שהוא התחיל ללכלך את קירות החברים שלו ב'פייסבוק' בהרבה מאוד פרסומים של המקום. אממממההההה.... מסתבר שמי שעומד מאחורי ההצפה הזו הוא מאיר לוי, אחד מהיחצנים של המקום, שלקח על עצמו את שיווק המקום ב'פייסבוק'. עכשיו אתם יודעים למי לבוא בתלונות. בכל מקרה שיהיה במזל טוב.

תמונת כתבה


ליין ההיפ הופ של ה-JOYA ידוע כבר כליין הכי חזק של מוצאי שבת באילת, וככזה רבים הם הבליינים חובבי המוזיקה השחורה שכבר בשעה 11 בערב מתייצבים במקום כדי לשריין לעצמם עמדה על רחבת הריקודים. כזה היה גם החייל נתי ישראלי, שחגג במקום את יום הולדתו עם הרבה אלכוהול, זיקוקים ופינוקים אחרים. ככה זה שצוות המקום מחזיר אהבה למי שנותן אהבה ומפרגן כל השנה.

תמונת כתבה


שבועיים לאחר זכייתה הגדולה בתוכנית 'אייל גולן קורא לך' ששודרה בהצלחה די רבה בערוץ 24, הגיעו מורן מזור וסגניתה עדן אמזלג להופעה חיה ב-VIEW . מאות בליינים הגיעו לשמוע אותן. כשהן גבוה מעל כולם, הן בהחלט סיפקו את העבודה ונתנו שואו שהוכיח לכולם למה הן באמת זכו.

תמונת כתבה


חגיגת מימונה התקיימה בביתם של ריקי ומורן דהן. כמו בכל שנה, גם הפעם, שיחקה אותה ריקי עם שולחן אחד מהמפוארים שהמדור ראה שהיה עמוס בכל טוב. למרות שמורן, ענת ביטון, שירי נחום ואחרות ניסו לקחת את הקרדיט על הכנת המופלטות, לכולם היה ברור מי זו שעמלה כל היום על ההכנות. בהזדמנות זו, מודה המדור גם לריקי דהן על הזאבן המדהים שהכינה, מה שהזכיר למדור את אמא.

תמונת כתבה


נכון שכשאתם פוגשים מישהו/י תמיד קיימת דילמה של אולי זה זה, זהו - מצאתי את האחד/ת, ואתם אומרים לעצמכם: זה ממש כמו בסרטים. אהבה ממבט ראשון!!! זה בדיוק מה שמרגיש לאחרונה יחצן ה'אקוואריום', אלון ניצן, שפרסם את הסטטוס הזה ב'פייסבוק' וגרר גל של תגובות מחמיאות. אלון פגש לדבריו לאחרונה מלאך, והוא הכי יפה בעולם. זה בדיוק המקום לאחל בהצלחה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש