פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 14/12/2016 14:19 ● ערב ערב 2789
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
אפטר שוק

מזל טוב לאביאל מזרחי - יחצן מועדון הקרייזי אלפנט, היחצן בעל א(ל)ף הפרצופים שחגג את יום הולדתו ה- 32 עם מגשי סושי כל הערב, שמפניות, פינוקים וים של צחוקים, כי לבחור שחוגג לכם כל השנה, מגיע שיחגגו לו פעם בשנה.


רוי שאטופז, מהשותפים בשאטו, שהכניס ידיו גם לעסקי התכשיטים יחד עם מאסטרו נמרוד, כבר שוקד על הפקת היומולדת שלו שתתקיים ממש אוטוטו בשאטו. אם בשנה שעברה הייתה זו הפקה בלבן, מעניין מה הוא מכין לנו השנה. נחכה ונראה. רגב, רוי ומאסטרו - חגגו בשבוע שעבר את הפתיחה הרשמית של העסק החדש ה-שואו רום ונתנו הצגת תכלית לכל האילתים שהגיעו איך צריכה להיות פתיחה, כיצד עושים באז ברשתות החברתיות וכל זה מבלי שהזכרנו את כל הגימיקים שהתקיימו במהלך האירוע, החל מהתפאורה המיוחדת, הפינוקים ושיתוף הפעולה, בטח לא האחרון, עם מעצב השיער חיים וענונו ממספרת השיער לוקה ועם שקד מבר משקאות אקספרס.


לילות סוף השבוע באילת היו בהחלט קרים, אבל כשבביטלס מגה בר מביאים לבליינים הפקה איטלקית, יותר חם מזה לא יכול להיות. פינוקים, נשנושים, אווירה אירופית וטיסה אחת שלקחה את כל הבליינים גבוה מעל לכולם.


על קו תל אביב – אילת. פיפט אבניו, המקום שכבר כולם התאהבו באוכל המושלם בו, גאה להציג את ימי שישי החדשים שלו: פיפט לייבל - לילה שלם של מוסיקה (בין האוס לטכנו). צפו לערבים סופר מיוחדים עם נבחרת די ג'יים מוערכים מאילת והסצנה התל אביבית. על הליין החם הזה אחראים מנהל השיווק של המקום אילי חדד וטל אדלמן - מנהל חנות דיזל, יחד הם מצליחים להביא למקום את האנשים הכי יפים והכי גרובים באילת. השבוע, הפיפט אבניו אירח את אחד הדי ג'ייים המובילים והנחשבים של חיי הלילה של תל אביב - מארק פינקל אחד. יש לו סגנון ייחודי שנע בין דיפ האוס סקסי לטכנו מהפנט וכל מה שבאמצע. מארק בולט בתעשייה גם בזכות השותפות והמוזיקה שניגן בחתול והכלב, המועדון והמוסד התל אביבי. מארק השתלט על עמדת הדי ג'יי וניגן בפני מאות אורחים במקום סט סולו ארוך ומהפנט עם תחכום וסאונד שרק הוא יודע להעניק. צילום: יח"צ וליאב פלד


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש