פרסומת
דלג

שני אלופי ישראל לאילת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 14/2/2018 16:43 ● מה נשמע 535
באליפות ישראל לילדים שהתקיימה בסוף השבוע בבת ים, קטפו שני ספורטאי קבוצת מכבי אילת באגרוף בניצוחו של המאמן אנדריי קונדרייטב את המקומות הראשונים ● עכשיו מתכוננים באילת לקראת אליפות האגרוף הבינלאומית שתתקיים בעיר בחודש מרץ
שני אלופי ישראל לאילת
הביאו כבוד. מארק (ימני) ודניאל

שני מתאגרפים מאילת יצאו בסוף השבוע להשתתף באליפות הארץ לילדים בגילאי 10-11 שהתקיימה בבת ים. למעלה מ – 100 ספורטאים מכל הארץ לקחו חלק בתחרות ביניהם גם שני האילתים עבורם זו הייתה התחרות הראשונה- דניאל יזכרוב ומארק צ'ייף, מתאגרפיו של המאמן אנדריי קונדרייטב. המתאגרף האילתי דוד שנטר שהיה אמור גם הוא לייצג את אילת באליפות, נאלץ לבטל את השתתפותו בשל מחלה.
המתחרים האילתים לא אכזבו וחזרו הביתה עם שני תארי אליפות לאחר שגברו על כל יריביהם בתחרות שהתקיימה בשיטת הנוקאאוט (המפסיד יוצא). מארק  שהשתתף בקטגוריה עד משקל 36, גבר על כל יריביו (בסך הכל השתתפו 8 מתאגרפים בקטגוריה) ביתרון נקודות, כשבגמר הוא גובר על יריב ממכבי באר שבע בנקודות וזוכה בתואר אלוף ישראל. במשקל עד 56 ק"ג, גבר דניאל מאילת גם הוא על כל יריביו (בסך הכל חמש) בנקודות כשבגמר הוא ניצח מתאגרף מקומי מהפועל בת ים וזוכה בתואר אלוף ישראל. הישגים יפים לחניכי הקבוצה מאילת עבורם הייתה זו התחרות הראשונה.
בימים אלו מתכוננים במועדון מכבי אילת באגרוף לקראת אליפות אילת הבינלאומית שתתקיים ב – 22-3 באולם בית הפועל בעיר. בתחרות ישתתפו למעלה מ  -100 מתאגרפים מ – 8 מדינות בגילאים 10 ועד 16. את אילת ייצגו בתחרות שמונה מתאגרפים, חניכו של קונדרייטב. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש