פרסומת
דלג

סוכנות נסיעות הונתה קבוצת פלשתינאים ומכרה להם חבילת נופש באילת

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות המשטרה ● 4/1/2019 13:52 ● ערב ערב 2896
אוטובוס ובו 50 פלסטינאים המוגדרים כשוהים לא חוקיים, נתפס במחסום הצפוני בכניסה לעיר אילת ● מחקירה ראשונית עולה כי הנוסעים הונו על ידי חברה שמכרה להם נופש באילת שכלל "היתרי שהייה" ● שלושה מעורבים נעצרו להמשך חקירה
סוכנות נסיעות הונתה קבוצת פלשתינאים ומכרה להם חבילת נופש באילת

לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל המוצבים במחסום הצפוני בכניסה לאילת וכוח יס"מ, עצרו ביום שישי אוטובוס ובו 50 פלסטינאים, שוהים בלתי חוקיים שעשו דרכם ככל הנראה לנפוש באילת.

האוטובוס שהגיע  לכניסה לעיר אילת נבדק לאחר שהעלה את חשדם של לוחמי מג"ב שפעלו במקום. הלוחמים, ובניהם לוחמי יס"מ של משטרת ישראל, הופתעו לגלות שכל נוסעיו של האוטובוס  הם שוהים בלתי חוקיים, רובם תושבי רמאללה שעשו דרכם לנפוש באילת. 

לאחר חקירתם התברר שככל הנראה הם הונו על ידי סוכנות נסיעות מרמאללה שמכרה להם על פי החשד חבילת נופש שלכאורה כוללת הסדרי שהייה בעיר אילת. החשודים, תושבי רמאללה, אזור חברון ושניים בעלי אזרחות ירדנית, נחקרו ואמש הוחזרו על ידי מג"ב לשטחים. 

הלוחמים עצרו 3 חשודים, פלסטיני תושב רמאללה, הנהג והמדריך שליווה את הקבוצה, שניהם תושבי מזרח ירושלים והם הועברו לחקירת כוחות הביטחון. 

ממשטרת ישראל נמסר: "לצד פעילות במישור הפלילי, פעילותם המרכזית של לוחמי משמר הגבול הפרוסים במעברים ובמחסומים הביטחוניים ברחבי הארץ היא בראש ובראשונה לחזק את ביטחונם של אזרחי ישראל תוך השקעת מאמצים רבים בסיכול כניסת שוהים בלתי חוקיים. מדובר בפעולות הן במישור המודיעיני והן במישור המבצעי שמביאות לתוצאות ולצמצום התופעה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש