פרסומת
דלג

רוצים פנטהאוז? יוסי אברהמי יסייע לכם למכור את הבית הישן

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 11/1/2019 14:43 ● ערב ערב 2897
חברת הנדל"ן יוסי אברהמי מציעה לתושבי אילת חבילה שתעזור להם במכירת דירתם הישנה - לטובת פנטהאוז חדש ● חבילת "משתדרגים פלוס" כוללת ליווי של מעצבת פנים, פרסום הדירה הישנה והפעלת מתווכים למכירת דירתם הישנה
רוצים פנטהאוז? יוסי אברהמי יסייע  לכם למכור את הבית הישן

חברת "יוסי אברהמי" מציעה מבצע אטרקטיבי במיוחד לתושבי אילת: "משתדרגים פלוס" – חבילת הטבות לתושבי אילת שרוצים להשתדרג לפנטהאוז חדש בעיר.
אחת הבעיות הנפוצות כיום בישראל היא הרצון של בעלי הדירות לשדרג את דירתם לדירת פנטהאוז או לדירה גדולה יותר, אך הם מתקשים בכך בשל הקושי במכירת דירתם הישנה. כעת, משיקה חברת יוסי אברהמי את חבילת "משתדרגים פלוס" שתסייע לאותם רוכשים למכור את דירתם הישנה כדי להשתמש בהון זה לרכישת פנטהאוז חדש באילת. בין היתר מציעה החבילה ליווי של מעצבת פנים לעיצוב מחדש לדירה הישנה, פרסום הדירה בלוחות מכירה והפעלת מתווכים לצורך מכירת הדירה. נוסף על כל אלה מציעה החברה חבילת מוצרי חשמל למטבח במתנה.
יפה סדן, סמנכ"לית השיווק והמכירות בחברת יוסי אברהמי, מסבירה כי: "זיהינו את הרצון של משפחות רבות לשדרג את דירתם הבאה. באילת התופעה הזו נפוצה במיוחד. קיבלנו פניות מתושבי אילת שרוצים לרכוש פנטהאוזים בפרויקטים שלנו, אולם הקושי במכירת הדירה הישנה לא מאפשר להם לבצע את המהלך. לכן החלטנו לספק חבילה שתסייע במכירת הדירה הישנה באמצעות מקסום הפוטנציאל הגלום בה, וזאת באמצעות הפעלת אנשי מקצוע שונים כמו מתווכים ומעצבי פנים. אנחנו מאמינים שחבילה כזו תאפשר להם למכור את דירתם בצורה מהירה וקלה יותר ובמחיר טוב יותר, ובכך תאפשר להם לרכוש בקלות פנטהאוז מפנק בפרויקטים שאנו בונים באילת".
לחברת יוסי אברהמי נותרו מספר פנטהאוזים בודדים לשיווק בפרויקט פארק ים 10 בשכונת שחמון באילת. מדובר בפרויקט בוטיק הכולל 88 יח"ד ב-8  בניינים. מדובר בפרויקט בו דייריו נהנים מהסטנדרט הגבוה המקובל בפרויקטים של חברת יוסי אברהמי. בין הפנטהאוזים המוצעים למכירה: פנטהאוז של 4 חדרים בשטח של 116 מ"ר עם מרפסת של 35 מ"ר במחיר של 1.9 מיליון שקל בלבד.
חברת יוסי אברהמי, שבנתה מאות יח"ד באילת לאורך השנים, מקדמת כיום מספר פרויקטים בעיר, בניהם פרויקט Golf Gold – בניין של 8 קומות עם 34 יח"ד, פרויקט "התמרים 13" – בניין  בן 8 קומות ובו כ-64 יח"ד וקומת מסחר ופרויקט SEA SIDE שיכלול 186 יחידות דיור, חלק מלונאי קטן ושטחי מסחר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש